ТЕТЯНА ЛИСОВЕЦЬ

Тетяна Лисовець

Старший партнер АК «Соколовський і Партнери»

Досвід юридичної діяльності — більше 15 років. Адвокатське свідоцтво отримала у 2004 році. Тетяна Лисовець — адвокат, сертифікований Національною асоціацією адвокатів України для проведення семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Спеціалізація — податкове, кримінальне право і процес та комерційне право. Експерт Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України та голова Комітету із судової практики з податкового та митного права Асоціації податкових радників України.

Як фахівець з податкового та кримінального права і процесу Тетяна Лисовець виступає на провідних правничих форумах Асоціації правників України та видавничого дому «Юридична практика», бере участь у круглих столах з актуальних правових питань, у робочих групах щодо розробки пропозицій та зауважень до законодавчих ініціатив, проводить семінари для членів Асоціації правників України та організацій, що об’єднують бізнесменів для захисту загальних інтересів і налагодження ділових зв’язків — Європейської бізнес-асоціації, Американської торгової палати в Україні та Торгово-промислової палати України.

Автор більше 70 статей до провідних ділових та правничих видань. Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA 2014, 2015 та 2016 рекомендував Тетяну Лисовець як професіонала у галузі українського оподаткування, котрий забезпечує надійну підготовку та ефективні рішення.

Юридичний довідник Ukrainian Law Firms у 2015 та 2016 роках відзначив Тетяну серед кращих юристів України і судових спорів.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ