Trusted Advisors виграла арбітраж GAFTA

Юридична фірма «Trusted Advisors» успішно захистила інтереси провідного українського агротрейдера в Арбітражному суді Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA).

Суть спору полягала в стягненні заборгованості, що виникла внаслідок порушення зобов'язань за договором купівлі-продажу зернових між турецьким покупцем та українським постачальником. Складність цього процесу призвела до того, що розгляд спору тривав більше року і включав в себе кілька раундів пояснень сторін. Остаточне рішення в суперечці було винесено в апеляційному порядку.

Арбітражний суд GAFTA встав на сторону позивача, якого в даному процесі представляла команда Trusted Advisors, і в повному обсязі задовольнив позовні вимоги українського трейдера на загальну приблизну суму 300 000 доларів США(включаючи штрафні санкції, витрати на арбітраж та інші)та встановив, що саме турецький покупець порушив умови контракту.

Команда Trusted Advisors супроводжувала розгляд справи у складі керуючого партнера Івана Міщенко та юриста Дар'ї Коротченко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ