Ігор Соколовський

Ігор Соколовський

Cтарший юрист практики вирішення спорів Advice Group

У 2014 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ України

У 2016 році почав працювати у Advice Group (м. Львів) – компанії, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для іноземного бізнесу у Західній Україні. Однією із ключових практик компанії є практика митного права та вирішення митних спорів. Пройшов шлях від стажера до старшого юриста.

Спеціалізуюсь на консультуванні іноземних та національних компаній з питань митного права та захисту у митних спорах щодо: застосування міжнародних угод та торгових преференцій, класифікація та визначення митної вартості товару, застосування митних режимів та розробка моделей зовнішньоекономічної діяльності, порушення митних правил у ході експортно-імпортних операцій.

Серед клієнтів – найбільші компанії Західної України у сферах текстильної промисловості, виробництва скла, міжнародних вантажних перевезень, виробництва харчових продуктів, меблевої галузі та автомобілебудування.

В рамках членства у митному комітеті Європейської Бізнес Асоціації (Західноукраїнський офіс) беру систематичну участь у вирішенні проблемних питань діяльності компаній – членів Західного регіону.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ