Денис Шендрик

Денис Шендрик

Денис Шендрик

Керівник митної практики PwC Україна

Денис приєднався до команди PwC Ukraine в 2007 році, маючи досвід роботи в Державній митній службі України на посаді керівника підрозділу із проведення митних перевірок компаній імпортерів та експортерів.

Сфера спеціалізації Дениса: митні питання, супроводження імпортних, експортних й транзитних операцій. Денис є досвідченним експертом в структурування постачань товарів й проведенні комплайнс-перевірок таких операцій (в тому числі аудит практики застосування митних режимів переробки на митній території України, митного складу, тимчасового ввезення і т.д.) в промисловому, енергетичному, фармацевтичному секторах. Має значний досвід допомоги компаніям у отримання пільг та преференцій із сплати митних платежів, а також, підвищення ефективності зовнішньоекономічної логістики.

Протягом багатьох років, Денис очолює митний комітет Європейської Бізнес Асоціації, в рамках якого, проводить презентації й тренінги з питань митного регулювання, валютного контролю, застосуванню угод про вільну торгівлю, а також інших питань, що стосуються зовнішньої торгівлі.