СЕРГІЙ ВЕРЛАНОВ

Сергій Верланов

Член Громадської ради доброчесності, партнер Sayenko Kharenko

Сергій Верланов  володіє більш ніж 14-річним досвідом у консультуванні з оподаткування та судових спорах, пов’язаних з питаннями оподаткування. Він також має значну експертизу в проектах державного сектора.

Пан Верланов консультує з податкових питань у ході структурування міжнародних трансакцій, проведення податкових аудитів, приватних та публічних розміщень, внутрішньо корпоративних платежів, розподілу дивідендів та інших проектів. 

Пан Верланов володіє більш ніж 10-річним досвідом представлення інтересів клієнтів в податкових спорах, а також в кримінальних процесах, пов'язаних зі звинуваченнями в порушенні податкового законодавства. Сергій успішно представляє інтереси клієнтів – фізичних осіб, у тому числі топ-менеджерів нерезидентів в кримінальних процесах, пов'язаних з питаннями дотримання податкового законодавства в судах всіх рівнів.

Сергій Верланов рекомендований у сфері оподаткування в України міжнародними рейтингами Chambers Europe 2017 та The Legal 500, 2017, а також згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2017 видавництва «Юридична практика».

Освіта:

  • Диплом магістра права, summa cum laude, Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Кандидат юридичних наук, теорія прав людини.

29 вересня 2015 р. і до тепер працює у всеукраїнській громадській організації «Асоціація правників України», комітети з податкового права, митного права, конституційного права, адміністративного права і права людини, процесуального права, кримінального та кримінально-процесуального права.

У складі Громадської ради доброчесності вважає можливим ефективно реалізувати свій досвід та професіоналізм на користь суспільної потреби в якісно новому суддівстві.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ