ЮФ Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko - одна з провідних юридичних фірм України, що пропонує повний спектр юридичних послуг. Фірма заслужила високу репутацію серед клієнтів за розробку інноваційних юридичних рішень в усіх основних галузях права.

Ми виступаємо юридичним радником найбільших міжнародних банків і фінансових установ, включаючи компанії з Fortune 500, промислові групи, міжнародні громадські організації та індивідуальних інвесторів.

Sayenko Kharenko є лідером у різних номінаціях за версіями визнаних професійних видань, у тому числі Chambers Global, IFLR1000 та The Legal 500.
У 2018 році Sayenko Kharenko була високо рекомендована в категорії «Юридична фірма року: Росія, Україна і СНД» за версією The Lawyer European Awards 2018 і стала переможцем престижної європейської премії Chambers Europe Awards 2018 в категорії «Юридична фірма року в Україні». У 2017 році Sayenko Kharenko тричі стала переможцем у номінації «Фірма року в Україні» за версією найбільш авторитетних професійних видань: IFLR European Awards, Who's Who Legal Awards і Юридична премія.

У 2017 році Sayenko Kharenko була також визнана №1 в ключових сферах юридичної практики (міжнародний арбітраж, міжнародна торгівля, інформаційні технології, телекомунікації та медіа) згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms.

Другий рік поспіль Sayenko Kharenko визнана серед кращих європейських інноваційних юридичних фірм за версією дослідження FT Innovative Lawyers Report 2016 - 2017 видавництва Financial Times.

Фірма нараховує понад 147 співробітників, 96 з яких - юристи.

Рік заснування - 2004.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ