Список учасників

СПИСОК УЧАСНИКІВ

Прізвище

Ім'я

Компанія

Посада

Андрєєв

Максим

AS Legal

Керуючий партнер

Багно

Віталій

АО «Асоціація адвокатів України»

Партнер

Байдерін

Олександр

ЮК CLS

Керуючий партнер, Адвокат

Балан

Максим

АО «Асоціація адвокатів України»

Президент

Бездоля

Юлія

Господарський суд Одеської області

Суддя

Бик

Олександр

АКБ «Індустріалбанк»

Віце-Президент

Богдан

Олена

ТОВ «ПРАЙМ ГРУП ХОЛДИНГ»

Заступник ген.директора

Богуцька

Людмила

ІА «Українське право»

 

Большан

Інна

АК «Блехман і Карпович»

Адвокат

Брильов

Олександр

Legal Partner

Адвокат

Гдичинський

Віталій

АКБ «Індустріалбанк»

Керівник Апарату Голови Правління

Георгієва

Ірина

ЮК «АдвокатЪ»

Адвокат

Гідулянов

Костянтин

ТОВ «ПРАЙМ ГРУП ХОЛДИНГ»

Начальник юридичного відділу

Гнатенко

Людмила

АО «Юріс Феррум»

Прес-секретар

Гніздовська

Марія

АО «Юріс Феррум»

Дизайнер

Гніздовська

Анна

АО «Юріс Феррум»

Голова

Гончаренко

Валентина

ТОВ «Автомагістраль-Південь»

Юрист

Гулько

Олександр

ЮК CLS

Юрист

Данилко

Наталія

ЮБ «Данилко та партнери»

Директор

Доброва

Ангеліна

ТОВ «Голдентрейд Груп»

Юрисконсульт

Донцов

Денис

Приморський районний суд м. Одеси

Суддя

Єлуашвілі

Ігор

Адвокат

 

Задернівська

Яна

ЮК CLS

Юрист

Зоря

Анна

АО Arzinger

Партнер

Іванович

Андрій

Адвокат

 

Іорданов

Віталій

Адвокат

 

Картере

Валерій

Суддя

 

Киреєва

Наталія

АО «Юріс Феррум»

Помічник адвоката

Кібенко

Олена

Верховний Суд

Суддя Великої Палати

Клепиков

Максим

АО «АЛГІЗ»

Помічник адвоката

Козлов

Олександр

Рада адвокатів Одеської області

Член

Король

Марина

ТОВ «Камбіо-стройсервіс»

Юрисконсульт

Король

Олена

АО «МЕМОРАНДУМ»

Адвокат

Кравченко

Ірина

ТОВ «ЮКК «Де-юре»

Старший юрист, Адвокат

Кушнеров

Роман

ТОВ «Ультра мода»

Юрисконсульт

Лабунська

Аліна

АО «Арцінгер»

Юрист

Лазебний

Леонід

ActiveLex

Головний редактор

Ларіонов

Владислав

Infomir

Юрисконсульт

Лістовська

Анастасія

АО «Юридичне бюро Сергєєвих»

Адвокат

Лукацька

Таміла

ТОВ «Берег Строй Сервіс 2017»

Адвокат

Лукашик

Марта

Одеський окружний адміністративний суд

Помічник судді

Лукомська

Олеся

КГС ВС

Начальник відділу

Лук'яненко

Ольга

Національна академія медичних наук України

Начальник юридичного відділу

Максименко

Олена

   

Мамонтов

Денис

АБ «Дениса Мамонтова»

Засновник

Медвєдєва

Олена

ТОВ «Нова фармація Лімітед»

Адвокат, Юрисконсульт

Молодецький

Ростислав

АО «FRANKLIN SAIROS»

Керуючий партнер

Морозова

Катерина

EBA

Керівник південноукраїнського офісу

Морозова

Олександра

Рада адвокатів Одеської області

Співробітник

Муконін

Олеександр

Рада адвокатів Одеської області

Член

Ніколава

Нелі

АО «Асоціація адвокатів України»

Адвокат

Омельчук

Ігор

ЮК «Домінанта»

Юрист

Омельчук

Ігор

ТОВ «ОКС КЕПІТАЛ»

Директор

Орлик

Марія

CMS Reich-Rohrwig Hainz

Партнер

Павлига

Марина

ПП Юніон Трейд Плюс

Заступник директора з юридичних питань

Пелих

Юлія

ПРМТУ

Радник Голови, Адвокат

Пеньковський

Василь

АО ADVISERS

Голова

Петров

Володимир

Господарський суд Одеської області

Голова

Піллероа

Марія

АБ «Марії Піллероа Мадан»

Керуюча

Подбезезька

Наталія

АК «Блехман і Карпович»

Адвокат

Роман

Вікторія

Legal Partner

Партнер, Адвокат

Сабліна

Юлія

Адвокат

 

Свердликівська

Марта

Interlegal

Юрист

Семенов

Вадим

Рада адвокатів Одеської області

Член

Семенова

Наталія

АК «Блехман і Карпович»

Адвокат

Сергєєв

Роман

ТОВ «ІЛК «РЕНТА»

Генеральний директор

Сергєєва

Світлана

АО «Юридичне бюро Сергєєвих»

Партнер

Слєпченко

Марія

ТОВ «Берег Строй Сервіс 2017»

Адвокат

Стеценко

Микола

AVELLUM

Керуючий партнер

Сукачова

Анастасія

Black Sea Law Company

Партнер

Тунеля

Олена

ТОВ «Портфельний інвестор»

Директор

Туфекчi

Ірина

АТ «Ощадбанк»

Головний юрисконсульт Відділу реструктуризації заборгованості та стягнення

Федорова

Вікторія

Адвокат

 

Фомін

Андрій

АО «Баррістерс»

Адвокат

Хоменко

Яна

Адвокат

 

Чебаненко

Ольга

АО Алгіз

Адвокат

Шаратов

Юрій

Господарський суд Одеської області

Суддя

Шаркова

Наталія

АК «Блехман і Карпович»

Адвокат

Шепель

Павло

Адвокат

 

Шершнева

Оксана

ТОВ ПЕРША ЮРИДИЧНА


Провідний юрист

Шестова

Світлана

Адвокат

 

Юхно

Кирило

Ario Law Firm

Радник

Якубовський

Володимир

Nobles

Партнер

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ