Роксолана Костур

Член Правління

Костур Роксолана Володимирівна

Партнер Адвокатського об’єднання «Матвіїв і партнери»

Дата народження: 21.10.1987 р.

Освіта

У 2009 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство», магістр права.

Досвід роботи

З 2009 року працювала в Юридичній компанії «Кватро-консалтинг», на базі якої в 2013 році створено Адвокатське об’єднання «Матвіїв і Партнери».

В 2014 році ввійшла до складу партнерів Адвокатського об’єднання «Матвіїв і Партнери».

Член Асоціації правників. Член Ради Відділення АПУ у Львівській області з 2016 року.
Голова відділення АПУ в Львівській області з 2017 року.

Член Дорадчої ради Школи права Українського католицького університету.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю:

№ Свідоцтва: 1866. Дата видачі: 02.07.2012. Орган, що видав свідоцтво: Львівська обласна КДКА. Номер рішення: 4. Дата прийняття рішення: 02.07.2012.

Ключові практики:

Антимонопольне право, банківське та фінансове право, корпоративне та господарське право, вирішення спорів, нерухомість та будівництво.

Роксолана Костур має понад 10 років загального юридичного стажу. З них – понад 7 років управлінського досвіду.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

На даний момент Асоціація правників України є унікальною організацією в юридичному середовищі країни, яка стрімко й активно розширює масштаби своєї діяльності, формуючи правову культуру суспільства.

Саме тому, я, Костур Роксолана, кандидую на посаду члена Правління Асоціації правників України від Відділення у Львівській області, яке є одним з найчисельніших в Асоціації та широко представлене на Західній Україні.

На посаді члена Правління АПУ виділяю основні напрямки своєї діяльності, у випадку мого обрання:

  • Виховання абсолютно нового якісного покоління правників. Працюючи в Дорадчій раді Школи права Українського католицького університету, переконана, що в сучасному динамічному світі, важливим є питання формування відмінного рівня освіти у молодих студентів-правників. Це можна реалізувати завдяки впровадженню освітніх проектів, співпрацюючи з юридичними школами України. Адже лише завдяки діалогу та обміну досвідом ми можемо розширити уявлення студентів про професію правника. Це в свою чергу забезпечить нам розвиток справжніх молодих лідерів з високим етичним та професійним рівнем.
  • Завдяки зусиллям Асоціації правників України можна досягнути реформування інститутів судової системи та адвокатури, зокрема. Для цього необхідно розвивати ефективну комунікацію між суддями, прокурорами, адвокатами та представниками державних органів, шляхом проведення якомога більшої кількості спільних заходів, де усі матимуть можливість висловлювати свої точки зору та обговорювати найбільш нагальні та актуальні проблеми юридичної практики. Це дозволить досягнути високого рівня професіоналізму та дотримання етичних норм, а також створить позитивний імідж цих правових інституцій в суспільстві.
  • Популяризація роботи регіональних відділень. Завдяки активному розвитку Львівського відділення АПУ, ми можемо ділитися корисним досвідом та знаннями, реалізовувати цікаві ідеї, співпрацюючи з колегами з регіонів, і підвищувати таким чином правосвідомість та правову культуру суспільства. Очолюючи Відділення у Львівській області вже другий термін, маю чітке розуміння потреб та труднощів регіональних осередків. Також, маю розуміння вирішення багатьох запитів, що виникають у Відділень.

Асоціація правників України є найавторитетнішою юридичною платформою, яка з кожним роком об’єднує все більшу кількість правників. Залишається лише ефективно використовувати наявні ресурси та втілювати нові ідеї в життя, аби зміни в суспільстві та державі були максимально якісними та позитивними.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ