Партнери Х Щорічного юридичного форуму «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні - 2014»

 

Генеральний партнер заходу

Юридична фірма Lidings є провідним національним правовим консультантом на російському ринку, що надає юридичну підтримку великим іноземним компаніям з повного спектру правових питань, пов'язаних з веденням діяльності на території Росії.

Більше 90% клієнтів фірми - міжнародні компанії та корпорації. Lidings консультує лідерів ринку, представників середнього та великого бізнесу, інвесторів, що розглядають можливість виходу на російський ринок і активно реалізують проекти на території РФ.

Досвід роботи в ключових галузях права та секторах економіки, експертне володіння механізмами нормативно-правового регулювання та приділення першорядної уваги кваліфікації персоналу і якості обслуговування клієнтів забезпечили фірмі бездоганну репутацію на російському ринку.

www.lidings.com

 

Партнер заходу

 

Адвокатське бюро Кушнарьова – команда професіоналів, що виступають експертами на ринку юридичних послуг України та зарубіжжя. Активне обслуговування Клієнтів в сфері міжнародного бізнесу збагатило наш персонал унікальним досвідом. З року в рік ми успішно задовольняємо всі потреби Клієнтів, сприяємо підвищенню соціальних стандартів в суспільстві і розбудові правової держави в Україні. Серед переваг варто відзначити надання безкоштовних юридичних послуг громадянам деяких категорій.

www.kushnarov-ab.com.ua

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ