Ольга Просянюк

Член Правління

Просянюк Ольга Вікторівна

Керуючий партнер АО AVER LEX

БІОГРАФІЯ

 • адвокат;
 • кандидат юридичних наук;
 • керуючий партнер Адвокатського об’єднання «AVER LEX»;
 • член Правління Асоціації правників України;
 • голова Ініціативної групи захисту прав адвокатів;
 • член дисциплінарної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України

Пані Ольга має 11-річний адвокатський досвід успішного представництва та захисту інтересів клієнтів у спорах з діловими партнерам та державними органами, а також приватних осіб з питань захисту ділової репутації. Неодноразово брала участь у резонансних справах за участі держави Україна, відомих політичних діячів і великих бізнес-корпорацій.

Веде активну наукову діяльність: вона є автором понад 200 публікацій у провідних виданнях з питань судової та кримінальної практики, а також щодо професійного розвитку, гендерної рівності в юридичній професії та власного секрету бізнес-успіху.

ПРОФЕСІЙНІ ЗДОБУТКИ

В 2006 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Рекомендована однією з кращих в судовій та кримінальній практиках такими міжнародними рейтингами, як Chambers and partners, Legal 500, Who’s Who Legal, Best Lawyers. Увійшла в ТОП-100 найкращих юристів за версією дослідження «Вибір клієнта: ТОП 100 найкращих юристів України».

Названа серед успішних жінок-юристів за версією дослідження «Ukrainian Women in Law» з найвищим коефіцієнтом публічності в ЗМІ. За версією Legal Awards 2016 стала переможцем в номінації «Кращий партнер юридичної фірми».

Чотири роки поспіль Ольга Просянюк відмічена серед лідерів судової та кримінальної практик дослідженнями Ukrainian law Firms. A Handbook for Foreign Clients та «50 провідних юридичних фірм України». В 2011 році пані Ольга перемогла в номінації «Кращий судовий юрист» за версією Legal Awards.

СТАЖ РОБОТИ в галузі права 15 років, адвокатський досвід становить 11 років.

ОСНОВНІ ПРАКТИКИ: кримінальне право і процес, судова практика.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ!

Асоціація правників України пройшла потужний шлях формування – від клубу за інтересами до однієї з найбільших професійних організацій в Україні, свідомих та небайдужих юристів, голос яких сьогодні вже звучить досить гучно.  

Я щиро прагну бути серед числа тих візіонерів, які власними думками та кроками впливають на розвиток і реформування української європейсько-орієнтованої юриспруденції, пропагують проактивізм та можливість неможливого.  

Вже 6 років я є активним учасником професійного життя Асоціації. За цей час мені вдалось стати одним із результативних очільників в історії Комітету із процесуального права, зафіксувавши його серед комітетів-лідерів по кількості проведених заходів й рекордної відвідуваності, отримати чималий досвід роботи із майбутніми правниками в рамках кураторства Ліги студентів, а також, будучи з 2015 року членом Правління, досягнути високого індексу розвитку комітетів Асоціації.

Також я бачу гостру необхідність у продовженні активної участі юридичної спільноти в процесі становлення правової держави. І це можливо не лише завдяки безпосередньому здійсненню адвокатської діяльності, а й громадській активності. Вже сьогодні обговорення на засіданнях комітетів не обмежуються рамками його учасників, а стають противагою незаконним діям представників державних органів та існуючим законодавчим прогалинам у вигляді законодавчих ініціатив і рекомендацій. Тому, враховуючи процес динамічного реформування, в якому сьогодні знаходиться наша правова система, активна робота комітетів і секцій Асоціації може стати ефективним інструментом для запровадження необхідних змін.

Я маю бажання надалі бути членом Правління Асоціації правників України, готова продовжувати бути відповідальною за розвиток та діяльність комітетів та секції. Більш, ніж впевнена, що моя любов та небайдужість до професії, бажання творити добро, хороші менеджерські навики, вміння працювати в команді на рівних, критичне мислення та невпинне прагнення в досягненні нових вершин будуть корисними для подальшого нестримного розвитку Асоціації правників України. 

Я планую зосередити свої зусилля на наступних двох стратегічних напрямах у складі Правління Асоціації правників України:

1. Сприяння діяльності Секції адвокатів та практикуючих юристів для створення найпрогресивнішої адвокатської еліти України:

 • Підвищення престижу адвокатської професії шляхом підвищення кваліфікації адвокатів;
 • Сприяння захисту порушених прав адвокатів;
 • Лобіювання інтересів адвокатури шляхом формування та діяльності робочих груп по відповідних законопроектах;
 • Максимальна популяризація секції.

2. Сприяння системному функціонуванню комітетів та секцій як основних майданчиків для професійного розвитку членів:

 • Формування дієвих управлінських команд із конкретними планами діяльності підрозділів;
 • Залучення та мотивування комітетів до законотворчої діяльності;
 • Впровадження нових форматів заходів, збільшення запрошених гостей, географії проведення, проведення спільних заходів комітетів;
 • Оперативне реагування на ситуації в певній галузі, що потребують правового втручання;
 • Розширення переліку щорічних масштабних заходів пов’язаних із предметом діяльності комітету;
 • Посилення співпраці із профільними об’єднаннями, організаціями й державними органами. 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ