ОЛЬГА ПРОСЯНЮК

Ольга Просянюк

Керуючий партнер АО AVER LEX

Ольга Просянюк — адвокат, кандидат юридичних наук, член дисциплінарної палати Київської міської Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, куратор Ініціативної групи із захисту прав адвокатів, член Правління Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України.

Її 15-річна кар’єра характеризується амбітністю і нестандартним мисленням. У своїй діяльності вона орієнтується на перемогу і проявляє себе як блискучий адвокат. Серед її ключових професійних інтересів — складні господарські спори і захист компаній від силових захоплень. У неї солідна репутація в справах із захисту бізнесу.

Ольга активно публікується в профільних і ділових виданнях: «Новое время», Delo.ua, Liga.net, спецпроектах KyivPost, WoMo (проект про ділових мам), «Юридична практика» та її проектах, «Юридична газета», «Український юрист». Вона бажаний гість престижних бізнес і юридичних заходів.

За результатами опитування міжнародні дослідження зазначили, що клієнти цінують її як «чуйного, досвідченого, доброзичливого юриста, завжди готового допомогти і підтримати навіть в найкритичніших ситуаціях під час судових розглядів і слухань» (Chambers and partners. Europe Guide. 2017) і як «вправного стратега» (Legal 500. EMEA. 2017). Вона отримала звання «Юрист року» у сфері кримінально-правового захисту за версією міжнародного рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2018, яке присвоюється лише одному юристу в кожній практиці.

Ольга — серед лідерів кримінальної та судової практик за результатами міжнародних рейтингів Chambers and partners (Dispute resolution: White-collar crime. Band 2), Best Lawyers, Legal 500, Who’s Who Legal. Увійшла в ТОП-100 найкращих юристів за версією дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України». За версією Legal Awards 2016 стала переможцем у номінації «Кращий партнер юридичної фірми». П’ять років поспіль Ольга Просянюк відмічена серед лідерів судової та кримінальної практик дослідженням Ukrainian law Firms. A Handbook for Foreign Clients, а останні чотири — і дослідженням «50 провідних юридичних фірм України». У 2011 році пані Ольга перемогла в номінації «Кращий судовий юрист» за версією Legal Awards.

Ольга — лідер команди, наставник, чудовий комунікатор і вмілий оратор.

ОСВІТА

Академія адвокатури України, юридичний факультет, 2004.

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2013.

СТАЖ РОБОТИ В ГАЛУЗІ ПРАВА

15 років, адвокатський досвід становить понад 11 років.

ОСНОВНІ ПРАКТИКИ

Кримінальне право і процес, судова практика, корпоративне право.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ