ІВАН МІЩЕНКО

Іван Міщенко

Адвокат, керуючий партнер Trusted Advisors

Іван Міщенко отримав диплом магістра в галузі міжнародного приватного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Займається судовою практикою з 2004 року. У березні 2006 року отримав Свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності.

За час заняття адвокатською діяльністю супроводжував судові спори в банківській сфері, у сфері телекомунікацій, промисловості, аграрному бізнесі, складних корпоративних та комерційних спорах, супроводжував інвестиційні суперечки та суперечки в міжнародних арбітражних інститутах. Представляє інтереси клієнтів в українських судах всіх юрисдикцій, а також супроводжує судові спори в іноземних судових органах та арбітражах.

З 2004 по 2009 роки працював у юридичній фірмі «Василь Кісіль і Партнери», потім 2 роки очолював судову практику в компанії Engarde і ще 3 роки працював у міжнародній юридичній фірмі. В 2014 році заснував власну юридичну фірму Trusted Advisors, в якій займає посаду керуючого партнера та очолює судову практику і практику міжнародного арбітражу.

У 2017 році став переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади судді Касаційного господарського суду нового Верховного Суду.

 

Іван Міщенко — визнаний професіонал у галузі вирішення спорів. Його досвід підтверджується як національними, так і міжнародними зізнаннями:

  • видання Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients неодноразово визнавало судові навички та професійний підхід Івана Міщенко;
  • увійшов до рейтингу «ТОП-100 найкращих юристів України. Вибір клієнта 2017», який проводить видання «Юридична газета», і визнаний одним із кращих юристів у судовій практиці;
  • міжнародна директорія The Legal 500 EMEA 2017 також рекомендує Івана у сфері вирішення спорів за «прихильність до якості».

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ