ОЛЕГ ГРОМОВИЙ

Олег Громовий

Керуючий партнер GENTLS

Олег Громовий — керуючий партнер юридичної фірми GENTLS, яка має судову спеціалізацію. Практикуючий адвокат, спеціалізується на спорах у сфері бізнесу, спорах з органами влади, а також у сфері інтелектуальної власності та про захист честі, гідності та ділової репутації.

Олег Громовий набував досвід роботи в одній з п’яти провідних міжнародних юридичних фірм, займаючи посаду голови судової практики, а потім був призначений юридичним радником наглядової ради однієї з провідних вітчизняних промислових корпорацій. Він успішно представляв у суді такі компанії, як: Sony Ukraine, British AmericanTobacco, Кондитерська компанія «Конті», «Альфа-банк» та ін.

Будучи партнером юридичної фірми GENTLS, пан Громовий виступає адвокатом високопоставлених державних чиновників України. Він також консультує комерційні банки і компанії із судових питань та виконавчим провадженням.

Олег Громовий має освітній ступінь магістра інтелектуальної власності та має унікальний досвід у судових процесах у сфері інтелектуальної власності щодо захисту торгових марок, винаходів, корисних моделей, захисту промислових зразків та відшкодування збитків за порушення прав інтелектуальної власності.

Пан Громовий є автором численних публікацій з питань вирішення спорів і регулярним експертом на професійних заходах.

З 2008 року по сьогоднішній день — адвокат.

Досвід судової роботи — більше 10 років.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ