Світлана Крюкова

Світлана Крюкова

Журналіст, перший заступник головного редактора інтернет видання СТРАНА.ua

Народилася в Києві. Закінчила філологічний факультет спеціалізованого київського ліцею «Наукова зміна».

У 2001-2006 рр - навчалася в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана (фінансово-економічний факультет). Магістр фінансів.

Кар'єра

Кар'єру в журналістиці починала як економічний журналіст, що спеціалізується на державних фінансах і економічній політиці.

В кінці 2004 р в Україні стартує перша щоденна українська ділова газета «Економічні вісті», де Крюкова починає як стажер у відділі «Державна політика». Пропрацювала там три роки на посаді кореспондента, оглядача і спеціального кореспондента.

У 2006-му році переходить в газету «Коментарі». У цій же період почала співпрацювати з виданнями «Економічна правда» і «Українська правда» як позаштатний журналіст. Через деякий час ненадовго перериває кар'єру і їде в США на роботу в проектах в області моди. В цей же період стажується в Нью-Йорку, Вашингтоні в рамках програми «Журналістика цифрового майбутнього».

З 2009 року - спеціальний кореспондент у журналі «Експерт-Україна», що виходив за ліцензією однойменного російського журналу.

З 2010-2012 рр. - заступник головного редактора журналу «Експерт-Україна», редактор напряму «Економічна політика».

У 2010 році в номінації «Банки, фінанси, інвестиції» премії PRESSзвание посіла друге місце.

З 2013 по 2015 рік очолювала напрям «Економіка» журналу «Вести. Репортер », що входить до складу холдингу

«Мультимедіа-інвест груп». Журналіст покинула видання влітку 2015 роки. Після виходу з холдингу Крюкова погоджується на пропозицію видавництва «Самміт-Книга» написати книгу про подготной виборчої кампанії, продовживши її главою про те, як робляться місцеві вибори.

У наприкінці 2015-го Крюкова разом з низкою колишніх співробітників видань «Мультимедіа-інвест холдингу» приєдналася до запущеної Ігорем Гужвою інтернет-газетою «Страна.ua». У новому виданні зайняла посаду першого заступника головного редактора.

З березня по серпень 2016 року Світлана Крюкова разом з головним редактором сайту «Українська правда» Севгіль Мусаєва провела серію спецінтервью «Чорне і біле».

З 3 червня 2016 року разом з Ігорем Гужой стала ведучою програми «Суб'єктивні п'ятниці від Strana.ua» на телеканалі НовостіОн, родщем народному депутату від партії Опозиційний блок Євгену Мураєву.

У 2018-му році Світлана Крюкова запустила серію публічних аукціонів в мережі Facebook з продажу картин політичної сатири з знущальними сюжетами, що висміюють окремі епізоди в українській політиці. Крюкова створила і продала з аукціону п'ять картин, які розкупили відомих людей - адвокати, бізнесмени, політики.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ