ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Робочі мови Конференції: Українська та російська.

Матеріали Конференції:

Кожен учасник отримує комплект матеріалів Конференції при реєстрації.

Фінансові документи: Всі фінансові документи Ви зможете отримати, звернувшись до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492 88 48 або за електронною поштою: conference@uba.ua. Якщо Вам необхідно зробити відмітку в посвідченні про відрядження, зверніться, будь ласка, до стійки реєстрації.

Презентації доповідачів:

Усі презентації, які використовувалися доповідачами під час виступу на заході, будуть розміщені на сайті Асоціації www.uba.ua на сторінці події.

Голосування під час Конференції: Під час 3 сесії Інтерактивна гра «IP-суд» відбудеться інтерактивне онлайн голосування. Для того, щоб прийняти участь у голосуванні Вам необхідно:

  • з телефону, ноутбуку або планшету перейти за посиланням www.menti.com або встановити програму Mentimeter на свій гаджет завчасно (посилання на програму для Android та App Store).
  • у полі, що з'явиться, ввести код, який Ви побачите на екрані проектора у конференц-залі;
  • натиснути кнопку Submit.

Далі, Ви отримаєте можливість проголосувати.

Перерви на каву/обід/вечірній фуршет: Під час перерв на каву у Pre-function зоні Вам будуть запропоновані напої та легкі закуски. Обід та вечірній фуршет також будуть сервіровані у Pre-function зоні.

Заходи безпеки: Для вільного входу до залу проведення Конференції просимо Вас носити бейдж учасника. Під час перерв не залишайте документи чи цінні речі в залі проведення Конференції.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до Секретаріату АПУ: +380 (44) 492-88-48 e-mail: conferene@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ