Регіна Гусейнова

Регіна Гусейнова

Адвокат

Народилась у місті Бровари Київської області, у родині юристів. У 2003-2007 рр. отримала другу вищу освіту в Академії  Адвокатури України за фахом «юрист». Здобула свідоцтво про адвокатську діяльність.

Кваліфікований спеціаліст в різних галузях права, зокрема: цивільному, адміністративномуінформаційному, медіаправі та інших.

Кваліфікований медіатор. Сертифікат з медіації (Академія Адвокатури України, 2013р.). Також  має сертифікат  курсу “Вирішення проблем в командах за методологією Адізеса” (2012 р.). Розробник курсів медіаправа та правової взаємодії органів державної влади і ЗМІ. Має низку наукових публікацій, присвячених темам свободи слова, захисту персональних даних, доступу до інформації 

Нагороджена медаллю святого Миколая Чудотворця та орденом Святої Великомучениці Варвари.

Регіна Гусейнова була обрана членом Ради Адвокатів Київської області та уповноважена на організацією заходів підвищення кваліфікації для адвокатів Київщини, вона викладала у Києво-Могилянській бізнес-школі та є тренером із комунікативних навичок, який працює з державними органами та приватними компаніями. Пані Гусейнова також є сертифікованим медіатором у сімейних, корпоративних та кримінальних справах. Має успішну практику комерційних медіаці

Також Регіна Гусейнова має сертифікат курсу “Вирішення проблем в командах за методологією Адізеса” (2012 р.). Розробник курсів медіа-права та правової взаємодії органів державної влади і ЗМІ. Має низку наукових публікацій, присвячених темам свободи слова, захисту персональних даних, доступу до інформації.

Крім того, вона відома як ведуча програми «Судові справи» на телеканалі «Інтер», є постійним експертом з правових питань телепрограми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер», а також є постійним експертом низки інформаційно-аналітичних програм на головних українських телеканалах.

Останні 10 років проводить групові та індивідуальні тренінги з публічного та телевізійного спілкування для державних службовців, політиків та інших публічних осіб. Як тренер з майстерності телеведучого підготувала увесь стартовий склад (15 осіб) телеведучих двох центральних українських телеканалів.

Наразі працює над дисертацією “Реалізація конституційного права на свободу слова (на прикладі електронних ЗМІ)”.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ