VІІ ФОРУМ З КОНКУРСНОГО ПРАВА_Інструкції

ІНСТРУКЦІЇ УЧАСНИКАМ

Робочі мови форуму

Українська, російська та англійська. Виступ іноземного експерта забехпечуватиметься послідовним перекладом. 

Матеріли заходу

Усі презентації, які використовували доповідачі під час виступу будуть розміщені на сторінці заходу: https://uba.ua/ukr/events/3935/.  

Чат

Захід транслюватиметься на YouTube каналі АПУ. Учасники, що дивитимуться трансляцію онлайн матимуть змогу спілкуватися між собою та ставити питання спікерам в коментарях під відео. Ми будемо передавати Ваші питання адресовані експертам. Будьте активні.

Перерви на каву/вечірній нетворкінг

Під час перерв на каву у Pre-function Room Вам будуть запропоновані напої та легкі закуски. Вечірній нетворкінг проходитиме в ресторані Mille Miglia (прохід до ресторану через ресторан Bistro Cote Est).

Фінансові документи

Усі фінансові документи Ви зможете отримати, звернувшись до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492 88 48 або за електронною поштою conference@uba.ua. Контактна особа – Тетяна Осауленко.

Якщо Вам необхідно зробити відмітку в посвідченні про відрядження, зверніться, будь ласка, до стійки реєстрації.

Заходи безпеки

Зверніть увагу! У зв’язку з переходом Києва до червоної зони епідемічної небезпеки до участі у заході допускатимуться особи, які мають один з цих документів:

  • «Зелений» COVID-сертифікат про повний курс вакцинації 
  • Негативний ПЛР-тест або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години
  • Документ чи сертифікат про одужання

Документи перевірятимуться охороною готелю. 

Для вашої зручності ми забезпечимо проведення експрес-тестування у день заходу. Експрес-тестування проходитиме з 09:00 до 10:00 в ресторані Mille Miglia (вхід з вулиці, справа від головного входу в готель Radisson). Вартість тестування - 300 грн. При розрахунку часу прибуття до готелю, беріть до уваги, що результати тесту Ви зможете отримати через 15-20 хв після забору матеріалу.

Учасники заходу мають використовувати захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції.

Для вільного входу до залу проведення заходу просимо Вас носити бедж учасника. Під час перерв не рекомендуємо залишати документи чи цінні речі в залі проведення заходу.

Нагорода «Визнання року – 2021»

Під час заходу відбуватиметься вручення символічної нагороди у сфері банкрутства, що означає для переможців визнання їх діяльності колегами як високопрофесійної та вартої поваги. Нагорода вручається один раз на рік під час Форуму з конкурсного права АПУ.

Усі учасники форуму можуть запропонувати одну кандидатуру в кожній із трьох номінацій нагороди: «Юридична фірма»; «Арбітражний керуючий»; «Суддя».

Для цього потрібно заповнити картку, що буде видана разом із бейджем учасника під час реєстрації (будь ласка, заповнюйте бланк розбірливо!).

Заповнену картку необхідно буде опустити в спеціальну скриньку для голосування до початку обіду.

Делегати, що братимуть участь у заході онлайн – подають кандидатури номінантів на електронну адресу: conference@uba.ua 

Запропоновані кандидатури, які зазначатимуться найчастіше – потрапляють у другий етап відбору.

Електронне голосування за переможця відбудеться за допомогою системи Mentimeter після завершення робочих сесій форуму.

Для того щоб взяти участь у голосуванні, вам необхідно:

• зі смартфона, ноутбука або планшета перейти за посиланням: www.menti.com або встановити програму Mentimeter на свій гаджет завчасно;

• у полі, що з’явиться, ввести 6-значний код без пробілів, який Ви побачите перед собою на великому екрані проектора у конференц- залі;

• натиснути кнопку Submit;

• робіть вибір та голосуйте.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ