Ігор Чудовський

Ігор Чудовський

Ігор Чудовський

Адвокат, керуючий партнер АО «Чудовський і партнери»

Народився у місті Єлгава в Латвії.

У школі серйозно почав займатися спортом - греко-римською боротьбою. Вигравав кілька разів першість України і мріяв, що після закінчення факультету фізичного виховання Луганського педагогічного інституту буде працювати тренером.

Однак життя внесло свої поправки - спочатку майже п'ять років служив в Південній групі військ в 902 десантно-штурмовому батальйоні.

Після виведення військ з Угорщини продовжив службу в МВС. Тому п'ять років практичної роботи та отримане другу вищу юридичну освіту дали неоціненний досвід для того, щоб викладати в Луганському інституті внутрішніх справ, а в подальшому розпочати кар'єру адвоката.

Але цього здалося мало і Ігор В'ячеславович вирішив використовувати набутий педагогічний, військовий і міліцейсько-юридичний досвід для захисту прав громадян, заснувавши в 2001 році Адвокатську компанію «Чудовський і партнери».

  • 1990 рік прийнято на службу в УМВС України в Луганській області;
  • 2001 році звільнився з дрядов УМВС України в спеціальному званні майора міліції;
  • в 2001 році після складання кваліфікаційних іспитів, отримав свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю;
  • липень 2014 року - Радник Міністерства аграрної політики та продовольства України;
  • серпень 2014 року - пройшов спеціальну перевірку і указом Міністра був призначений на посаду Директора департаменту правової та законопроектної роботи;
  • березень 2015 року - переведений на посаду заступника генерального директора Аграрного фонду України