Андрій Романчук

Член Правління

Романчук Андрій Володимирович

Керуючий партнер ТОВ «ЮК «Моріс Груп»

БІОГРАФІЯ

Народився 20 липня 1978 року в м. Івано-Франківську в сім’ї лікарів.

У 1995 році закінчив школу-ліцей №23 в м. Івано-Франківську  

У 2002 році закінчив юридичний факультет Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника за спеціальністю «Правознавство».

У 2006 році закінчив факультет міжнародного права та бізнесу Львівського  Національного університету імені Івана Франка та отримав кваліфікацію «юрист-міжнародник».

З 2002 по 2005 роки працював помічником-консультантом народного депутата України

З березня по червень 2005 року очолював Головне управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З червня 2005 по листопад 2007 року  - перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 

З 2008 по цей час керуючий партнер юридичної компанії «Moris Group», адвокат. 

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ

Юридична компанія MORIS GROUP була заснована в 2004 році групою адвокатів - фахівців у різних галузях права, які мають багатий досвід у сфері приватної професійної практики та державного управління.

На сьогоднішній день компанія об'єднує більше 30 професійних юристів, які надають кваліфіковані послуги в галузях українського та міжнародного права.

Маючи більш ніж 10-річний досвід успішної юридичної практики, професіонали MORIS GROUP утворюють одну з найбільш талановитих і досвідчених команд юридичних фірм в Україні.

Юридична компанія MORIS GROUP пишається статусом надійного партнера, який захищає ділові інтереси і дбає про успіх своїх Клієнтів, довіра яких є найкращою рекомендацією і переконливою перевагою компанії на ринку правових послуг.

ВИЗНАННЯ

Відповідний рівень та професіоналізм нашої компанії в сферах банківського та фінансового права, судової та податкової практики, корпоративного права та M&A щороку відзначається провідними українськими та міжнародними рейтингами і дослідженнями:

МІЖНАРОДНИЙ РЕЙТИНГ

CHAMBERS GLOBAL

За результатами рейтингового дослідження Chambers Global, що вважається найбільш консервативним, а відповідно й найбільш престижним міжнародним рейтинговим виданням, компанія була включена до числа провідних юридичних фірм України в наступній сфері:

  • BANKING & FINANCE | в числі 14 провідних юридичних фірм

МІЖНАРОДНИЙ РЕЙТИНГ

THE LEGAL 500: Europe, Middle East & Africa

За результатами цьогорічного міжнародного рейтингуThe Legal 500: Europe, Middle East & Africaкомпанія значно посилила свої позиції і увійшла в число рекомендованих юридичних фірм у таких галузях:

  • TAX | В ЧИСЛІ топ-19 лідерів ринку TIER 2
  • DISPUTE RESOLUTION | в числі 22 лідерів ринку TIER 2
  • CORPORATE and M&A| в числі 34 лідерів ринку TIER 4

МІЖНАРОДНИЙ РЕЙТИНГ

IFLR 1000

За результатами рейтингового дослідження IFLR 1000, проведеного у 2016 році компанія визнана в числі провідних юридичних фірм України в обох напрямках юридичної практики, що підлягали дослідженню:

  • BANKING & FINANCE | в числі 31 лідерів ринку
  • MENEGERS & ACQUISITIONS | в числі 34 лідерів ринку

НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ

50 ПРОВІДНИХ ЮРИДИЧНИХ ФІРМ УКРАЇНИ

За результатами цьогорічного рейтингового дослідження «50 провідних юридичних фірм України», що проводиться газетою «Юридична практика» та є найбільш престижним українським рейтинговим виданням, компанія підтвердила свій статус однієї з провідних юридичних фірм України та посіла почесне 25 МІСЦЕ рейтингу.

Проекти, юридичний супровід яких здійснювала компанія, увійшли в число «50 найбільших публічних угод», зайнявши 15 МІСЦЕ та в перелік «Найбільші публічні судові і арбітражні справи», посівши 16 МІСЦЕ.

Також, завдяки значному посиленню професійного складу команди, цьогоріч ЮК MORIS GROUP зайняла 13 МІСЦЕ серед «50 провідних юридичних фірм по кількості юристів».

НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ

ЮРИДИЧНА ПРЕМІЯ

За підсумками ювілейної десятої церемонії нагородження «Юридична премія», яка щорічно проводиться виданням «Юридична практика» та відмічає досягнення кращих юристів та юридичних фірм України, ЮК MORIS GROUP увійшла до п’ятірки фіналістів в номінації Юридична фірма року в СУДОВІЙ ПРАКТИЦІ.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

Моє членство в Асоціації правників з 2010 року було і є свідомим вибором в користь професійної організації, яка своєю репутацією та діяльністю стала найбільш поважним об’єднанням юристів та адвокатів в Україні.  Цілі та завдання Асоціації, а також традиції та основні принципи роботи свідчать про те, що цілі покоління кращих представників професії будуть об’єднуватись задля реалізації спільної мети. Це і є одним з найбільших досягнень нашої організації на сьогодні,  і, я переконаний, буде і в майбутньому!

У випадку обрання, як член Правління, особливу увагу приділятиму поширенню наших принципів як через збільшення членства Асоціації, так і здобуття прихильності не лише в професійному середовищі. Особливу увагу, вважаю за необхідне приділити роботі зі студентським середовищем, яке потребує постійної комунікації та діалогу з юристами та керівниками юридичних компаній, які вже відбулись.

За багато років роботи, а також завдяки активній позиції по ряду важливих суспільних дискусій Асоціація отримала статус певного експертного середовища, чи інституту, думка якої користується авторитетом та є об’єктивною.  На моє переконання  – це саме той напрямок, який і надалі потребуватиме нашої постійної участі та позиції.

В час проведення реформ майже у всіх сферах суспільного життя, а також істотних змін у суспільній свідомості, як ніколи потребуватиме також нашої участі і реформа адвокатури. У випадку обрання, як член Правління вважаю за обов’язок особливу увагу приділяти захисту прав адвокатів, укріпленню та зміцненню належного ставлення до професії у суспільства. 

Асоціація правників України уже на сьогодні може впевнено вважатись об’єднавчою платформою для всіх хто сповідує принципи та цінності порядності, гідності, шляхетності в поступках та професійності у діях. Робитиму все для того, щоб примножити згадані досягнення та зберегти традиції які рухають нами в житті.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ