АННА ОГРЕНЧУК

Анна Огренчук

Член Ради з питань судової реформи при Президентові України, голова Комітету АПУ з процесуального права, керуючий партнер LCF

Досконала обізнаність Анни Огренчук у питаннях українського законодавства та функціонування судової системи поряд з її інноваційними, бізнес-орієнтованими підходами до вирішення складних кейсів отримали високе визнання серед ділових кіл та представників української й міжнародної юридичної спільноти. За 15-річний досвід роботи пані Анна представляла інтереси банків, іноземних інвестиційних, паливно-енергетичних компаній та національних корпорацій у складних судових справах.
Анна також представляла клієнтів у Європейському суді з прав людини в резонансних проектах, що викликали широкий інтерес з боку ЗМІ.

ВИЗНАННЯ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Best Lawyers 2017: Анна Огренчук — серед найкращих юристів України у корпоративному праві та судовій практиці; «Юридична премія 2016»: А. Огренчук — найкращий судовий юрист України; Legal 500 EMEA 2016: А. Огренчук — провідний юрист у сфері вирішення спорів; Chambers Europe 2016: А. Огренчук — один із провідних юристів України; IFLR 2016: А. Огренчук отримала визнання клієнтів за уважне ставлення та розуміння тонкощів судового процесу.

ОСВІТА

  • 2016 р. — Національна академія внутрішніх справ України, кафедра цивільного та сімейного права, отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук;
  • 2007 р. — КНЕУ ім. В. Гетьмана, магістр з міжнародної економіки;
  • 2004 р. — КНУ імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, магістр правознавства.

У 2006 р. отримала свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ