Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 108 правників!

2021-11-02

КИЇВ — 02 листопада 2021 року. Згідно з рішенням Правління від 1 листопада 2021 року до лав АПУ приєдналися 26 членів та 82 кандидати.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у листопаді 2021 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Андрєєва Альона Вікторівна — фізична особа-підприємець, судова експертка, патентна повірена, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  2. Батраченко Тетяна Сергіївна — Університет митної справи та фінансів, доцентка кафедри правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  3. Беседін Владислав Іванович — адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  4. Брановицький Віктор Володимирович — АО «КБ ПАРТНЕРС», адвокат, старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  5. Бутрин-Бока Наталія Степанівна — Західноукраїнський національний університет, доцентка, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  6. Гурбанова Наргіз Насраддін кизи — Адвокатське об’єднання «Донець і Партнери», юрист, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  7. Демченко Аліса Сергіївна — Mamunya IP, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  8. Диновська Ліана Валентинівна — ТОВ «УкрбудРівне», юрисконсультка, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;
  9. Карпенко Роман Валерійович — Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  10. Коваль Вероніка Валеріївна — АО «ЮФ «Онопенко та партнери», адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  11. Ковальчук Віктор Ігорович — ТДВ «Яготинський маслозавод», юрист, м. Яготин, Відділення АПУ в Київській області;
  12. Кочина Олександра Сергіївна — НУ Чернігівська політехніка, доцентка кафедри публічного та приватного права, м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;
  13. Криницький Ігор Євгенович — Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, директор, м. Полтава, Відділення АПУ в Полтавській області;
  14. Кушерець Анастасія Сергіївна — ТОВ ПЕТЕРКА ТА ПАРТНЕРИ, старша юристка практики трудового права, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  15. Леськів Христина Володимирівна — Новокалинівське ВУЖКГ, юристка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  16. Лисич Оксана Костянтинівна — ЮФ «ECOVIS Бондар та Бондар», юрисконсультка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  17. Мартиненко Артур Сергійович — ТОВ «БІ ДЖІ ВІ ГРУП МЕНЕДЖМЕНТ», керівник GR-напряму, м. Київ, Відділення АПУ в  місті Києві;
  18. Марушева Олександра Анатоліївна — Oleksandra Marusheva, Legal Consultant & Law Firm; ПВНЗ Інститут новітніх технологій; ГС «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів», директорка; завідуюча кафедри публічного управління та інформаційного менеджменту ПВНЗ Інституту новітніх технологій; радниця з юридичних та міжнародних питань, м. Бориспіль, Відділення АПУ в Київській області;
  19. Міндрул Анастасія Валентинівна — Mamunya IP, патентна повірена, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Мостова Ірина Олександрівна — Адвокатське об’єднання «Кріденс Партнерс», старша партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  21. Нікольченко Борис Борисович — індивідуальна адвокатська діяльність, адвокат, м. Рівне, Відділення АПУ в Рівненській області;
  22. Панченко Оксана Володимирівна — ПАТ «НДУ», начальниця юридичного управління, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  23. Петрівська Наталія Сергіївна — Асоціація рітейлерів України, керівниця GR-напряму, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Савицька Валерія Миколаївна — Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, викладачка кафедри кримінально-правових дисциплін, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  25. Сітніков Тимур Борисович — Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області, суддя, м. Костянтинівка, Відділення АПУ в Донецькій області;
  26. Тишкевич Олександра Анатоліївна — АО «Жованник і партнери», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві.

 КАНДИДАТИ

  1. Бибик Юлія Ярославівна — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  2. Бойко Роман Романович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  3. Васильєва Діана Андріївна — НУ «Чернігівська політехніка», м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;
  4. Вознюк Олег Ігорович — Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  5. Волнянська Анна Дмитрівна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  6. Галайдюк Аліна Валеріївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  7. Гапанюк Максим Олександрович — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  8. Гелета Соломія Олексіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  9. Голуб Софія Сергіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  10. Голубовська Яна Олегівна — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  11. Гончарова Юлія Олександрівна — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  12. Грабазей Анастасія Іванівна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  13. Грицишин Марія Юріївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  14. Давибіда Тетяна Іванівна — ЛНУ ім. Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  15. Данильців Ірина Святославівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  16. Дзюбук Оксана Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  17. Дутчак Владислава Юріївна — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  18. Дяченко Дмитро Павлович — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  19. Жеребецька Христина Володимирівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  20. Жилко Софія Віталіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  21. Жуковська Вікторія Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  22. Жураковський Максим В’ячеславович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  23. Загайкевич Діана Ігорівна — ННЮІ ДВНЗ «ПНУ ім. Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  24. Заєва Ніна Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  25. Зіньо Ольга Сергіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  26. Іванишин Ангеліна Василівна — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  27. Ільчук Вікторія Любомирівна — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  28. Карпук Софія Олегівна — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  29. Кедрун Яна Віталіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  30. Коваль Глеб Жанович — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  31. Ковальова Ольга Василівна — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  32. Кодема Олександр Олександрович — Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький, Відділення АПУ в Кіровоградській області;
  33. Колтун Андрій Степанович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  34. Копач Юлія Іванівна — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  35. Корж Аріна Андріївна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  36. Корнієнко Саміра Севдіярівна — ХНУ ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  37. Королік Фрунзік Андрійович — Київський національний торгово-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  38. Корпачова Світлана Володимирівна — КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  39. Костюк Катерина Сергіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  40. Кравчук Валерія Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  41. Крекот Олександра Олександрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  42. Кузь Анна Остапівна — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  43. Лабич Анна Русланівна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  44. Лихочвор Наталя Петрівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  45. Лісний Маркіян Ярославович — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  46. Логачова Олександра Геннадіївна — Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  47. Макар Оксана Андріївна — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  48. Максимець Євгенія Володимирівна — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  49. Мартинюк Мілєн Сергійович — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  50. Марушева Олександра Анатоліївна — Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого; Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна; м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  51. Марчишин Максим Володимирович — Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  52. Машин Андрій Георгійович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  53. Мишаста Тамара Борисівна — Чернігівський національний технологічний університет, м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;
  54. Мідик Марко Тарасович — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  55. Музика Олександр Віталійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  56. Никонюк Артем Петрович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  57. Німчук Анастасія Юріївна — Івано-Франківський юридичний інститут Національного університету «Одеська юридична академія», м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  58. Олійник Маргарита Олексіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  59. Охріменко Вікторія Андріївна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  60. Пантелюк Юлія Сергіївна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  61. Панько Вадим Олександрович — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  62. Пиріг Аліна Анатоліївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  63. Притула Валерій Віталійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  64. Продан Катерина Миронівна — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  65. Рентюк Вікторія Романівна — Національний університет «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  66. Рубель Валерія Василівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  67. Рудавський Арсен Андрійович — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  68. Рупа Олеся Михайлівна — Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  69. Салига Владислав Русланович — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Відділення АПУ у Львівській області;
  70. Скидан Олександр Олександрович — Київський університет права НАНУ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  71. Солімчук Марія Русланівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  72. Солоничний Андрій Васильович — Одеська юридична академія в Івано-Франківську, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  73. Тимів Юлія Миколаївна — Одеська національна академія в Івано-Франківську, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  74. Томащук Юрій Зеновійович — Одеська юридична академія в Івано-Франківську, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  75. Торбінська Анастасія Володимирівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  76. Холод Наталія Сергіївна — Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  77. Хрін Марта Василівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  78. Швая Марія Віталіївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  79. Швед Ілона Михайлівна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  80. Шевчук Анна Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  81. Шпак Кристіна Олегівна — Національний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  82. Юрченко Ярина Миколаївна — Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

RECOVER PASSWORD