News

Школа з сімейного права: підсумки студентських дискусій

2021-02-16

ЛЬВІВ — 16 лютого 2021 року. За ініціативи Львівського осередку Ліги студентів АПУ в онлайн-форматі лекцій та дискусій відбулася Школа з сімейного права.

За словами студентів, тема сімейного права обумовлена значним інтересом не лише для юристів:

«Для кожної людини, яка бажає створити міцну та надійну сім’ю, важливо розуміти питання, що регулюють окремі аспекти сімейних відносин». 

Так, у межах Школи було обговорено теми укладення й розірвання шлюбу, шлюбного договору, сплату аліментів, відшкодування моральної та майнової шкоди подружжю. Крім цього, було згадано про новели законодавства зарубіжних країн та зміни, на які варто очікувати в Україні.

Спікерами стали провідні юристи у сфері сімейного права України, зокрема Ганна Гаро («Особливості вирішення сімейних спорів»), Ірена Найда («Для чого усім шлюбний договір?»), Ірина Мороз («Судова практика розгляду спорів про міжнародне викрадення дітей»), Юрій Сівовна («Розірвання шлюбу з іноземцями»), Катерина Власюк («Сімейний адвокат: стандарти роботи; екологічність; безпека; правила роботи; публічні справи»).

«Львівський осередок Ліги студентів АПУ висловлює вдячність спікерам, що долучилися до Школи з сімейного права, учасникам, котрі вели активні дискусії, а також партнерам за їх неоціненну підтримку — T&M Boutique Law Firm, онлайн-магазинам «Gifty» та «Те, що треба»!», — підкреслили студенти.Other news