News

Долучайся до акції — подаруй казкове свято дітям!

2019-11-26

КИЇВ — 26 листопада 2019 року. Асоціація правників України продовжує щорічний благодійний проект «Подаруй дитині свято!».

Ви вірите у Святого Миколая? Ми переконані, що він живе у кожному з нас. Свято Миколая — чудова нагода подарувати радість та виконати бажання дитини, яка потребує допомоги.

Спільно із Благодійним фондом «Єднання Спільноти» Асоціація правників України розпочинає збір подарунків до свята! До 12:00 18 грудня 2019 року ви можете долучитися до привітань і подарувати справжнє новорічне дивоважкохворим дітям-сиротам і напівсиротам з інвалідністю, які мають важкі ураження ЦНС, ДЦП, синдром аутизму, синдром Дауна та супутні до них гормональні порушення.

Ми зібрали та підсумували повний перелік дитячих бажань:

— солодкі новорічні подарунки;

— все для розвитку (ігри для дрібної моторики, набори для творчості, іграшки для тактильного контакту, музичні та сенсорні ігри);

— нові книги для подарунків дітям від 2-х до 15-ти років;

— дитяче харчування (каші, пюре, соки, печиво, чай та інше);

— гіпоалергенні анатомічні подушки (для лежачих дітей);

— засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, ватні диски та палички, зубні пасти та щітки, паперові рушники, шампуні, туалетний папір);

— фрукти та солодощі для святкового столу (зелені яблука, банани, соки, цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше).

 Давайте разом подаруємо казкове свято дітям!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48; +380 (97) 840-39-36 або пишіть на адресу: members@uba.ua. Контактна особа — Наталія Єрмоленко.

Other news