Кандидатка на посаду членкині Правління

Ольга Ворожбит

ЮФ Kinstellar, партнерка

БІОГРАФІЯ

Ольга Ворожбит очолює практику Compliance, Risk & Sensitive Investigations (CRSI) у Kinstellar на регіональному рівні, включаючи усі офіси компанії за кордоном.

Ольга має понад 20 років практичного досвіду та спеціалізується у сфері міжнародних розслідувань, комплаєнсу, вирішення спорів в Україні та за кордоном, а також участі в міжнародних арбітражних провадженнях.

Провівши майже всю свою кар'єру в міжнародних юридичних фірмах в Україні, Ольга проявляє високий рівень відповідальності в роботі, має широку клієнтську базу і високі стандарти етичної відповідальності в роботі як з колегами, так і з клієнтами.

Ольга названа "Litigation Star" за версією рейтингу Benchmark Litigation Europe (2021), високо оцінена у сфері вирішення спорів та кримінального права виданням Legal 500 EMEA (2018-2021), Chambers Global and Chambers Europe (2016-2021), увійшла до рейтингу The Legal 500’s Arbitration Powerlist: CIS & Caucasus (2020), увійшла до рейтингу The Best Lawyers (2014-2021) у сфері судових спорів стосовно відповідальності виробника за якість продукції, а також увійшла до списку 100 визначних жінок світу у сфері розслідувань видання Global Investigations Review (2015). Ольгу рекомендовано у сфері вирішення спорів і визнано провідним юристом за версією видання Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2011-2020. Вона також отримала відзнаку серед найуспішніших жінок-юристів за даними дослідження Ukrainian Women in Law 2019-2020, увійшла до списку ТОП-100 юристів у сфері вирішення спорів (2018) та комплаєнсу (2019-2020) в Україні за даними щорічного дослідження Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України від Юридичної газети.

Ольга є адвокатом з 2004 року.

Громадська діяльність:

Професійний досвід:

Професійна підготовка

Освіта:

Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, юридичний факультет, 2002.

Володіння мовами:

 

ПРОГРАМА

БАЧЕННЯ

Асоціація правників України – провідна професійна організація, частина міжнародної юридичної спільноти, що об’єднує представників усіх складових правничої професії, у тому числі юридичного бізнесу, на основі спільних цінностей, з метою:

ЦІННОСТІ

ПРОБЛЕМИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ РОЗВ’ЯЗАННЯ

ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАЧЕННЯ ТА РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ