Кандидатка на посаду членкині Правління

Амінат Сулейманова

ЮФ AGA Partners, керуючий партнер

БІОГРАФІЯ

Професійний досвід

Амінат Сулейманова спеціалізується на представництві інтересів клієнтів в міжнародних комерційних арбітражах, таких як Лондонський міжнародний арбітражний суд, Міжнародний арбітражний суд при Міжнародній торговій палаті, інституційний арбітраж при ГАФТА (GAFTA), ФОСФА (FOSFA). Унікальний досвід Амінат дозволяє їй ефективно захищати інтереси фізичних та юридичних осіб у Європейському суді з прав людини.

Амінат Сулейманова разом з іншими партнерами є першим українським юристом, запрошеним в якості лектора навчальних та освітніх курсів GAFTA, для висвітлення тем пов'язаних з міжнародною торгівлею, вирішенням спорів та міжнародним перевезенням товарів, що здійснюються в рамках арбітражних процедур GAFTA.

Під керівництвом Амінат був розроблений новий формат співпраці з клієнтом щодо запобігання спорів та управлінням ризиками при міжнародної торгівлі. З початку 2017 року Амінат провела близько 30 тренінгів для найбільших світових  і національних компаній.

Амінат також є відомим експертом у галузі сімейного права та приватних проектів. Вона спеціалізується на вирішенні складних сімейних суперечок за участю різних юрисдикцій та підтримує тісні зв’язки з провідними юридичними фірмами Європи та США. Клієнти, для яких особистість радника, професійний та людський досвід, репутація та здатність знаходити адекватні рішення на користь клієнта мають вирішальне значення, довіряють їй найбільш делікатні та складні справи.

Амінат Сулейманова займається адвокатською діяльністю вже понад 20 років. Вона була першим українським юристом, який став членом Міжнародної академії сімейних юристів.

Амінат – часта гостя в ефірі найбільших українських телеканалів, куди її запрошують як експерта в області права, здатного дати вірну і адекватну оцінку ситуації, що склалася.

Освіта та допуск до адвокатської діяльності

 

 

Членство в професійних асоціаціях

Визнання

 

Іноземні мови

 

Амінат вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

 

ПРОГРАМА

 

Протягом своєї історії АПУ завжди була майданчиком об'єднання і голосом професії.

Незважаючи на всі відмінності у всіх нас одна задача – побудова правової держави і розвиток права на благо всього суспільства.

Я була членом правління і віце-президентом АПУ в 2006-2008 роках, раніше була обрана першим головою відділення АПУ в м. Києві. Сьогодні я знову балотуюся в правління, тому що відчуваю необхідність поділитися досвідом, знаннями і брати участь у побудові найсильнішого професійного об'єднання юристів.

Вважаю, що нам слід нарощувати спілкування і діалог з іншими професійними громадськими організаціями в правовій сфері. Зокрема, з Асоціацією Суддів, третейськими судами, нотаріатом. Більш активно взаємодіяти з Національною Поліцією з точки зору підвищення правової грамотності офіцерів поліції.

Крім того, я готова і хочу розвивати проекти правової підтримки для соціальних груп, чиї права порушуються. Це національні меншини, самотні батьки, люди з залежностями. Часто цим людям нікуди звернутися за професійною підтримкою і допомогою. На базі АПУ, Ліги Студентів, волонтерів від юридичних компаній, можна створити певну мережу юристів, готових на pro bono основі консультувати і допомагати. Важливо не забувати, що місія правознавців це, в першу чергу, захист прав.

Я готова в межах можливостей брати участь у роботі нашої асоціації і усвідомлюю, що можу багато дати.