Кандидат на посаду члена Правління

Микола Стеценко

AVELLUM, керуючий партнер

БІОГРАФІЯ

Микола Стеценко – керуючий партнер AVELLUM і голова корпоративної практики та практики M&A. Микола також спеціалізується на податковому і конкурентному праві та консультує з питань нерухомості.

 

Микола має значний досвід надання консультацій щодо усіх типів корпоративних трансакцій, в тому числі щодо придбання компаній, спільних підприємств, IPO та корпоративного управління. Крім того, він супроводжує найбільш важливі угоди ключових клієнтів фірми.

 

Протягом своєї юридичної кар’єри Микола приділяв особливу увагу складним мультиюрисдикційним трансакціям, які в окремих випадках слугували підставою для створення нових прецедентів на ринку та були визнані низкою міжнародних юридичних директорій, в тому числі Chambers, IFLR та Legal 500.

 

Разом з тим Микола Стеценко часто залучається до створення законів або реформування законодавства країни. Зокрема, Микола брав активну участь у підготовці Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах”, в тому числі під час розробки положень про акціонерні угоди, товариства з обмеженою відповідальністю, корпоративне управління в публічних компаніях та механізми “squeeze-out” та “sell-out”.

 

Микола є членом Ради Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України з 2014 року. У 2017-2018 рр. Микола був членом Громадської ради про Антимонопольному комітеті України.

 

Він має право займатися юридичною практикою в Україні з 2000 року та в Штаті Нью-Йорк, США, з 2005 року.

 

ВИЗНАННЯ

 

Під керівництвом Миколи Стеценка AVELLUM працювала над реформуванням корпоративного законодавства в Україні та приведенням українських норм корпоративного права у відповідність до європейського законодавства. Саме за вагомий внесок у цій сфері AVELLUM отримала звання Юридична фірма року в Україні на церемонії нагородження IFLR Europe Awards-2021.

 

Микола Стеценко визнаний провідним юристом усіма авторитетними юридичними рейтингах, як міжнародними, так і українськими:

 

 

ПРОГРАМА

 

Пріоритетними напрямами роботи АПУ я бачу: