Кандидатка на посаду членкині Правління

Ірина Сербін

ЮФ «Аріо», партнерка

БІОГРАФІЯ

 

Контактна інформація:

Тел: 067 548 29 58

Email: irina_serbin@ukr.net

_____________________________________________________________________________

Освіта:

 

Досвід та досягнення

2009 - 2012 рік – очолювала юридичний департамент державного підприємства «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства».

2012 - 2013 р.р. – очолювала Київський філіал ТБ «Електронні торги України». Юридичний супровід системи електронних торгів в Україні стосовно реалізації майна підприємств банкрутів, майна банків, що ліквідуються, кредитних портфелів та ін., основною метою була побудова фактично з «нуля» ринку електронної торгівлі в Україні проблемними активами.

З 2013 року –  партнер практики «Реструктуризація та супровід процедур банкрутства» в Ario Law Firm.

2014 -2019 р.р. – помічник-консультант на громадських засадах  народного депутата від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Руслана Сидоровича.

З 2015 року – голова Комітету з конкурсного права Асоціації правників України (надалі – Комітет) до складу якого входить Підкомітет «Виконавчого провадження». За цей час на базі Комітету:

З 2015 року – ліквідатор Публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» - однієї з найбільш гучних і складних процедур банкрутства в Україні.  

 

2019 рік – визнана однією з найкращих правників України за рейтингом «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України-2019» видання «Юридична газета».

 

ПРОГРАМА