Програма кандидатів на посаду Президента та Віце-президента Асоціації правників України Анни Огренчук та Андрія Романчука

За 19 років існування нашій Асоціації вдалось досягти чималих результатів в об’єднанні правників - задля втілення в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудові правової держави, сприяння розвитку правосвідомості суб’єктів права та розвитку юридичної професії, задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації, а також їх широкій комунікації та взаємодії.

Світ, який швидко змінюється, посилює виклики, які є, та додає нових.  Ключовою лідерською рисою у сучасному світі є готовність до змін та еволюціонування. Для визначення шляхів подальшого розвитку Асоціації - перш за все необхідно визначитись із тим, яку АПУ ми хочемо бачити.

Наша відповідь: Асоціація має бути сильним гравцем, продовжувачем та носієм української правової традиції, який відповідає світовим стандартам та трендам, може відповісти на виклики сучасного світу, позбавленим дискримінації та наповненим спільними цілями та цінностями.

Асоціація має стати ключовою об’єднуючою інституцією

для всієї юридичної спільноти,

 бо насправді юридична професія – єдина

і її розвиток – у єдності!

 

I. Асоціація як драйвер розвитку юридичної спільноти

Адвокат, суддя, юрисконсульт, прокурор, нотаріус, приватний виконавець, державний службовець, арбітражний керуючий – це елементи єдиної юридичної професії. Лише поєднавши ці «юридичні складові», можливо сформувати спільний голос – голос всього юридичного співтовариства. Голос, який буде чутно у всьому юридичному світі.

Мета 

Як це зробити 

 

II. Асоціація як лідер експертної думки та opinionmaker  

Україна перебуває на етапі реформування основних правових інститутів. Земельна та судова реформи, зміни в оподаткуванні, енергетичному секторі, корпоративному управлінні - це далеко не всі зміни, які наразі відбуваються. Активна участь інтелектуального активу Асоціації дасть можливість зробити якісний і професійний внесок у новітні стратегії, які очікує наше суспільство. 

Мета 

Як це зробити

 

III. Асоціація як авторитетний гравець на міжнародній арені 

Посилення позицій Асоціації на міжнародному рівні дозволить ефективніше розвивати національний ринок юридичних послуг, а також покращить інвестиційну привабливість держави та бізнесу.

Мета 

Як це зробити 

 

IV. Асоціація як провідник ідеї жіночого лідерства 

Захист прав жінок та популяризація жіночого лідерства є не просто світовим трендом. Це – показник «здорового» суспільства та професійного середовища. ООН називає гендерну рівність одним з найважливіших прав людини, а утвердження принципу рівних можливостей для жінок і чоловіків – одним з найважливіших завдань сучасності. Спеціальні дослідження довели безпосередній зв’язок між економічним зростанням та рівнем залученості жінок до бізнесу. Участь в утвердженні ідеї жіночого лідерства – це найбільш виправданий еволюційний шлях Асоціації.

Мета 

Як це зробити

 

V. Асоціація як розгалужена система з сильними регіональними осередками

Юридичний світ – це не лише різні ланки юридичної професії, але і розвиток юридичного ринку на різних рівнях, зокрема – регіональному. Посилення ролі правників з різних регіонів зможе урізноманітнити практики АПУ та посилити кращі з них.

Мета

Як це зробити

 

VI. Асоціація як носій соціальної відповідальності 

Повага до честі і гідності, відсутність дискримінації, розвиток прав людини, захист «слабких» верств населення мають бути не просто гаслами, а щоденною практикою. Такий підхід допоможе створити комфортне та якісне середовище, здатне відповідати найскладнішим вимогам та викликам сьогодення.

Мета

Як це зробити

 

VII. Асоціація як інфлюенсер у сфері юридичної освіти 

Члени Асоціації, як практикуючі юристи, добре знають слабкі місця ринку юридичних послуг та формують ключові підходи у правозастосовній практиці. Активна роль Асоціації в сфері юридичної освіти здатна вплинути на майбутній ринок юридичних послуг та стати орієнтиром для підготовки кваліфікованих фахівців.

Мета

Як це зробити

 

Презентація програми