Кандидатка на посаду членкині Правління

Світлана Мусієнко

ЮФ «Саєнко Харенко», партнерка

БІОГРАФІЯ

Світлана Мусієнко консультує з питань планування внутрішнього і міжнародного оподаткування, корпоративного права та інвестиційного структурування.

Світлана володіє 20-річним професійним досвідом в сферах оподаткування та права, у тому числі дев’ять років на посаді керівника податкової практики київського офісу міжнародної юридичної фірми та 10 років на керівних посадах в одній із компаній «великої четвірки».

Досвід Світлани включає супровід кількох великих проектів з корпоративної реструктуризації на українському ринку, у тому числі проведення податкового та юридичного аудиту. Вона також працювала над великою кількістю M&A угод за участю українських та міжнародних компаній, супроводжувала структурування трансакцій і надавала консультації з пост-M&A реструктуризації і податкової оптимізації. Серед її клієнтів транснаціональні компанії та великі українські групи, включаючи Alcatel, Avon, Carlsberg, Epam, GlaxoSmithKline, Maersk, Naspers, Nike, RB, Sandoz/Novartis, Sanofi, Veon, Wrigley та інші.

Крім того, Світлана бере активну участь в ініціативах з розробки законодавства в сферах оподаткування та трансфертного ціноутворення.

Визнання

Право на заняття адвокатською діяльністю

Освіта

Членство в асоціаціях

ПРОГРАМА

Сьогодні Асоціація правників України – це більше ніж просто професійна спільнота. АПУ відіграє важливу роль у побудові правової держави, законотворчій діяльності, впровадженні етичних стандартів, захисті професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Я вирішила взяти участь у виборах на посаду Члена Правління Асоціації,  оскільки вважаю, що мої знання, більш ніж 20 років досвіду та вміння підуть на користь розвитку Асоціації.

Маючи багаторічний досвід активної участі у роботі професійних організацій, вважаю можливим зробити свій вагомий внесок у зміцнення діяльності Асоціації та укріплення її позиції як сильного учасника в процесі удосконалення законодавства.

Програмні напрями діяльності:

  1. Посилення гендерної рівності та розвиток професійного потенціалу жінок в юридичній професії
  2. Підтримка дій на шляху до зростаючого утвердження АПУ як провідної юридичної спільноти.
  3. Участь у формуванні та реалізації стратегічних планів діяльності АПУ.
  4. Посилення підтримки комітетам і налагодження більш тісного зв’язку між ними та Правлінням АПУ.
  5. Збільшення ролі АПУ як регулятора етично-правових відносин  між учасниками юридичного ринку.
  6. Збільшення можливостей та спонукання комітетів Асоціації до більш ефективної роботи з нормотворчої діяльності.