Кандидат на посаду члена Правління

Кирило Кролевецький

АО «Кролевецький та партнери», керівник

БІОГРАФІЯ

Освіта

Кирило Ігорович Кролевецький закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого зі спеціальності «Правознавство» у 2007 році. У 2021 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук при Національно-дослідному інституті правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України.

Професійний досвід:

У період 2005-2006 рр. працював на посадах молодшого юриста та юриста в юридичній компанії «Легіс» у м. Харків. Спеціалізувався на супроводженні промислових підприємств у договірних відносин з контрагентами та  у вирішенні судових спорів.

У 2007 році разом з декількома колегами-юристами розпочав власну юридичну практику, заснувавши юридичну компанію «Консорсіум». В компанії займався супроводженням ключових клієнтів в сферах будівництва, рітейлу, агровиробництва, інвестиційної діяльності та фінансової діяльності. Спеціалізувався в питаннях відновлення платоспроможності та банкрутства, корпоративних спорах.

У 2011 році отримав право займатись адвокатською діяльністю, є членом Національної асоціації адвокатів України.

У 2015 році займав посаду помічника Міністра юстиції України за напрямком реформування регіональних органів юстиції. Наприкінці 2015 року повернувся з державного сектору в приватний та продовжив власну юридичну практику.

З 2016 року є співзасновником та керуючим партнером Адвокатського об’єднання «Кролевецький та партнери», яке є одним із лідерів ринку надання юридичних послуг в північно-східній Україні. В межах адвокатського об’єднання спеціалізується на питаннях захисту бізнесу, захисту осіб в економічних злочинах, в податкових спорах та судовому представництві.

Соціальна активність:

Кирило Ігорович Кролевецький являється активним учасником різних конференцій, форумів, семінарів що стосуються юриспруденції.

Є членом Асоціації правників України та International Bar Association.

З 2019 року – член ради та голова Відділення Асоціації правників України у Харківській області.

Передвиборча програма:

Асоціація правників України – найавторитетніша громадська організація, яка об’єднує юристів усіх професій з різних куточків нашої держави. Маючи досвід активної участі у житті Асоціації правників України у Харківському регіоні, я вирішив стати кандидатом на посаду члена Правління Асоціації.

Серед основних напрямів своєї роботи у Правлінні, я виділяю наступні;

  1. Посилення позиціонування АПУ як організації яка об’єднує лідерів всіх юридичних професій, є потужним експертно-правовим центром національного масштабу;
  2. Подальший розвиток GR напрямку в межах відділень з фокусом на:
  1. Пошук та впровадження ефективних шляхів розвитку регіональних відділень та нарощування їх фінансової автономності.