Кандидат на посаду члена Правління
Іван Городиський
Український католицький університет, викладач
БІОГРАФІЯ
Освіта
У 2009 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Міжнародне право", здобув ступінь магістра.
У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Міжнародно-правовий статус іноземних військових баз", кандидат юридичних наук.
Професійний досвід
У 2013 - 2015 роках працював юридичним радником Львівського ІТ Кластеру. У 2014-2020 роках - керівник правничих програм Українського католицького університету, директор Центру верховенства права (2014-2017) та Школи права УКУ (2017-2020), викладач кафедри теорії права та прав людини та кафедри державного управління.
З 2017 року - керівний партнер Юридичної фірми "Дексіс Партнерс". Адвокат.
Діяльність в Асоціації правників України
Член АПУ з 2014 року. У 2015-2018 роках - член Ради Відділення АПУ у Львівській області. У 2017-2019 роках - секретар Ревізійної Комісії АПУ. З 2019 року - голова Ради Відділення АПУ у Львівській області.
Передвиборна програма
Продовження роботи АПУ в напрямку реформування правничої освіти
За останні роки спільнота та Правління АПУ зайняли активну позицію в процесі реформування правничої освіти. Продовження зростання ролі АПУ в цих процесах є об’єктивною необхідністю, у зв’язку із постійною увагою асоціації до виховання нового покоління правників та високою активністю Ліги студентів АПУ.
Я вважаю, що розвиток діяльності АПУ в цій сфері має полягати у:
-продовження активної участі спільноти АПУ в процесах реформування вищої правничої освіти
-реалізації власних самостійних проєктів та ініціатив в цій сфері, які були започатковані раніше (рейтингування правничих шкіл) та старт нових
-перетворення АПУ на майданчик для дискусії між представниками різних стейкголдерів, правничих шкіл, спеціальностей та ін.
Підвищення ролі АПУ в суспільному житті
Від Асоціації, як активної частини широкої правничої спільноти є очікування щодо зайняття активної позиції із гострих суспільних питань. Я вважаю, що в тому разі, якщо Асоціація прагне посилити свою суспільну суб’єктність, вона має активно висловлюватися із питань, які викликають резонанс у суспільстві. Мова не йде про суто політичні питання та позиції, а про загальносуспільні правничі виклики, які ставлять під загрозу верховенство права, правосуддя та права людини в Україні.
Активізація міжнародної співпраці
У світі існує ціла низка об’єднань українських правників у різних державах (Британія, США, Канада, Німеччина та ін.). Вони ведуть діяльність як в контексті налагодження внутрішньої співпраці, так і щодо поширення інформації про українське право та юридичну практику у світі. Співпраця із ними може відкрити нові можливості для розвитку та інтернаціоналізації АПУ.