Кандидат на посаду члена Правління

Дмитро Євдокимов

Управління патрульної поліції у м. Києві, заступник начальника

БІОГРАФІЯ

ОСВІТА:

 

У 2008 році  отримав ступінь бакалавра права (з відзнакою), у 2010 році – ступінь магістра права (з відзнакою) юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

 

У 2009 році отримав ступінь бакалавра політичних наук, закінчивши філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

 

У 2010 році закінчив курс міжнародного торговельного права Європейського гуманітарного університету (м. Вільнюс, Литва).

 

У 2017 – 2021 роках навчався в аспірантурі Національної академії внутрішніх справ, кафедра поліцейського права.

 

У 2021 році закінчив курс державного управління Школи публічної політики ім. Лі Кван Ю Національного університету Сінгапуру.

 

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

У 2006-2008 роках – інтерн Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України,

 

У 2008 році – юрист АО «Василь Кисіль і партнери», у 2008-2010 роках – юрист, старший юрист ТОВ «Міжнародна юридична служба».

 

В 2010-2011 роках – викладач юридичного факультету Академії муніципального управління (за сумісництвом).

 

У 2010 – 2015 роках – адвокат, приватна адвокатська практика.

 

Також у 2011 - 2015 роках – суддя третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати, в 2014 – 2015 роках - голова ревізійної комісії УНК МТП.

 

З липня 2015 року  - на службі в Національній поліції України, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції. З 2018 року - старший викладач кафедри поліцейського права Національної академії внутрішніх справ (за сумісництвом). Капітан поліції.

 

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

Делегат ІІІ З’їзду адвокатів України від м. Києва.

 

З 2016 року – член Ради комітету, з 2020 року - заступник голови Комітету з конституційного права, адміністративного права і прав людини Асоціації правників України.

 

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 

Автор 30 наукових публікацій. Завершую підготовку до захисту дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі права.

 

ПРОГРАМА

Асоціація правників України як найпотужніша правнича громадська організація України об’єднує юристів різних сфер, напрямків діяльності та спеціалізацій – адвокатів, суддів, працівників правоохоронних органів, науковців, юрисконсультів,. Наше місце роботи, галузь спеціалізації, погляди на професію та суспільство можуть бути різними, але нас об’єднує фах та любов до нього.

Саме тому основним вектором розвитку Асоціації на найближчий період я бачу її подальшу активізацію та укріплення як комунікаційної платформи для обміну думками між всіма правниками різних напрямків та спеціалізацій, а також спільного розвитку та захисту нашої професії.

На позиції члена Правління як керівного та координаційного органу Асоціації докладатиму для цього усіх зусиль.