Програма кандидатів на посаду Президента та Віце-президента Асоціації правників України Романа Чумака та Євгена Ріяко

Шановна спільното! У 2010 році я приєднався до Асоціації правників України. Пройшовши професійний шлях зростання від члена Асоціації до члена Ради Відділення АПУ в Харківській області, я очолив зазначене Відділення. За мого головування Відділення АПУ в Харківській області двічі було визнано найактивнішим регіональним Відділення АПУ: мова йде не лише про кількісні показники, а й про якість роботи в регіоні. Показовим є і те, що саме Харківське Відділення вперше залучило до співпраці регіонального партнера. 

Маючи достатньо професійного досвіду та практичних навичок управління, в тому числі як керівника регіонального Відділення АПУ, я буду докладати всіх можливих зусиль для розвитку та підтримання належного рівня престижу Асоціації правників України.

Якою буде Асоціація в останній день моєї каденції:

 1. Члени     Асоціації активно залучені до вдосконалення законодавства України.
     
 2. Укладені     угоди про партнерство та співробітництво     з вищими навчальними закладами дозволили     молодим правникам відчути реалії     юридичної професії.
     
 3. Асоціація     досягла нового рівня взаємодії із     профільними об’єднаннями, організаціями     й державними органами.
     
 4. Секції     та комітети стали ефективними майданчиками     для реформування правової дійсності     України.
     
 5. Окрім     професійного розвитку в рамках Асоціації,     її члени побудували свою нетворк-мережу     на різноманітних неформальних заходах.
     
 6. Асоціація     залучена до обговорень актуальних     питань, що виносяться на розгляд     міжнародними організаціями, а члени     таких організації виступають постійними     експертами на заходах АПУ.
     
 7. АПУ –     асоціація з вільними та рівними     можливостями для зростання нових     лідерів.    
     
 8. Вдосконалена     організаційна структура секретаріату     АПУ підвищила її ефективність.
     
 9. Асоціація     нарешті отримала сильного та вмотивованого     виконавчого директора.
     
 10. Асоціація     збалансувала та знайшла нові джерела     доходу для покриття поточних видатків.
     
 11. Асоціація     стала найбільш впізнаваною правничою     спільною завдяки ефективному     PR-менеджменту.

Хочете дізнатися як ми цього досягнемо? Пропоную вам приєднатись до презентації моєї програми та поставити всі питання, які вас цікавлять.