Кандидат в члени Правління АПУ

Роман Титикало

Депутат Київської обласної ради, Адвокатське бюро «Титикало та партнери», керуючий – адвокат

БІОГРАФІЯ

Дата та місце народження:

21.05.1982 року, м. Київ

Сімейний стан.

Одружений, має двох дітей.

Навчальний заклад, спеціальність:

Київський національний університет внутрішніх справ України, спеціальність правознавство, диплом з відзнакою.

Адвокат, Заслужений юрист України.

Кандидат юридичних наук (рішення ВАК від 08 липня 2009 року), тема дисертаційного дослідження: «Захисна функція юридичної допомоги в адміністративно-деліктному процесі».

Місце роботи на даний час:

Адвокатське бюро «Титикало та партнери», керуючий  – адвокат;

Депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції;

Професійна кар'єра:

Квітень 2013 року - теперішній час Адвокатське бюро «Титикало та партнери», Керуючий бюро – адвокат.

2009 рік – теперішній час правозахисна громадська організація «Спілка захисту прав підприємців», співзасновник, голова.

Серпень 2010 – вересень 2015 року ТОВ «КСП «Пожтехніка» Радник директора з правових питань

Вересень 2007 року – серпень 2010 року ТОВ «Контакт-Інвест», директор з юридичних питань В

Вересень 2004 року – квітень 2007 року Державна акціонерна компанія «Укрресурси», від головного спеціаліста до начальника Управління з правових питань та роботи з боргами

Політична діяльність: 

-  обрано в 2015 року депутатом Київської обласної ради від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Київській обласній раді;

- З 2015 року Голова постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією; -

- в 2014 кандидат в депутати Київської міської ради по 45 виборчому округу від Політичної партії "Демократичний Альянс" - програв отримав 925 голосів.

Громадська активність:

З студентських років займається громадською роботою, активний учасник громадських та культурних заходів, брав участь у створені та роботі юридичної клініки.

З 2004 року член Асоціації правників України, в рамках якої приймаю активну участь в заходах які нею проводяться. З 2012 до 2017 голова комітету цивільного права Асоціації правників України та З 2009 року член правління Київського відділення Асоціації правників України. В період 2007-2011 рік був членом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України 12 жовтня 2012 року на установчій конференції адвокатів міста Києва обрано членом Дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва, а в 2017 році переобраний до кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва 2014 року до 2016 року член Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

З 2007 року є Головою громадської організації «Спілка захисту прав підприємців». Діяльність Спілки спрямована на: забезпечення конституційного права кожного на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом; забезпечення захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та недопущення недобросовісної конкуренції; недопущення зловживання монопольним становищем на ринку; утвердження й захист прав і свобод людини, ефективний контроль за їхнім дотриманням державою, її органами і посадовими особами, утвердження ідеалів демократії, міжнародних стандартів в галузі прав людини у різноманітних сферах суспільних відносин.

Здійснює захист прав та інтересів мешканців Київської області та міста Києва, в тому числі потерпілих від злочинів на майдані 20 лютого 2014 року (група адвокатів «Небесної сотні»).

Три роки з 2014 року був координатором проекту правової допомоги учасникам АТО Асоціації правників України, в рамках цього проекту як координує надання правової допомоги учасникам АТО так і сам безпосередньо надає юридичну допомогу бійцям.

Веде безкоштовний юридичний прийом громадян в Святошинському районі Києва. Представляв інтереси громади в судових справах: при захисті столичного скверу імені Василя Стуса від незаконного будівництва на його місці торгово-офісного комплексу; протидіяв незаконному знесенню пам'ятника архітектури - будинку по проспекту Перемоги, 130/1; здійснював захист пам'ятки архітектури дачного будинку Мировича по вулиці Львівська, 15, захист інтересів громади села Забіря від приєднання до міста Боярка в Київській області та інше. 

Наявність публікацій: Кількість публікацій більше 60 з яких:

  1. Титикало Роман, Костін Ілля. Стус без шансу на захист: ведмежа послуга Медведчука // Інтернет-видання «Українська правда» 23.08.2016 http://www.pravda.com.ua/cdn/graphics/2016/08/stus/
  2. Титикало Роман, Костін Ілля, Олексій Бежевец. В’ячеслав Чорновіл. "Неугомонный" у боротьбі за Україну // Інтернет-видання «Українська правда» Історична правда 24.08.2017 http://www.istpravda.com.ua/articles/2017/08/24/150177/
  3. Титикало Роман, Сергій Огородник. Смертник Лукяненко: "Я дав обітницю небу – здобути Україні волю" // Інтернет-видання «Українська правда» 24.08.2018 //vybory.pravda.com.ua/files/graph/smertnyk-lukjanenko/

Хобі: Захоплююсь плаванням; шахами; історією; генеалогія - збираю інформацію про історію власного роду, складаю генеалогічне дерево.

ПРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

Ключові завдання

Доктрина розвитку Асоціації правників України

Якщо АПУ не буде розвиватись вона буде занепадати,  а тому асоціація має мати план розвитку. Де чітко буде зазначено, що ми будуємо, з якою метою, для кого. Тому правління має чітко закріпити план розвитку Асоціації та його висування.

Асоціації правників Україні потрібна бути інноваційною та сучасною.

Ми маємо відслідкувати всі сучасні тенденції, бути модерною та сучасною.

До Асоціації залучати кращих професіоналів з усіх регіонів рівномірно. 

При виконанні обов’язків виходити з необхідності та завдань:

Хочу приділити значну увагу не формальному спілкуванню  , проведенню неформальних заходів – сплавів, турнірів , походів тощо.