Кандидат на посаду Президента АПУ

Денис Бугай

Президент ВГО «Асоціація правників України» 2013/2017 рр., адвокат, партнер VB PARTNERS

БІОГРАФІЯ

Вік: 40 років

Освіта

Вища юридична. Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, Харків (2001).

Громадська діяльність

Президент Асоціації правників України (АПУ) 2013-2017 рр.

Національний експерт проектів Ради Європи, спрямованих на підтримку реформ в галузях правосуддя та кримінальної юстиції.

Член робочої групи з реформування адвокатури при Раді з питань судової реформи при Президентові України. Автор законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Ініціатор проекту «Адвокат майбутнього» - перша всеукраїнська програма професійного розвитку адвокатів, розроблена в партнерстві з Canadian Bar Association. Проект реалізується за підтримки Посольства США та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади. 

Останні 6 років в ТОП-10 найбільш діяльних правників України.

Професійна діяльність

Спеціалізація: White-Collar Crime, GR, вирішення спорів. Володіє значним досвідом ведення проектів в банківській та медіа сферах, а також в нафтогазовій і тютюновій промисловості.

Партнер – співзасновник (з 2005 р.) юридичного бутика VB PARTNERS. Компанія стабільно входить в міжнародні рейтинги та ТОП-50 найбільш успішних юридичних компаній України.

Серед клієнтів: великий український бізнес, його акціонери і топ-менеджери, міжнародні компанії, банки, іноземні інвестори, ключові особи держави.

Досвід роботи: центральний апарат Національного банку України, міжнародна інвестиційна компанія. Член наглядових рад UMH Group (одної з 15 найбільших медіа-компаній на пострадянському просторі) і великого українського банку.

Визнання та досягнення  

Експертиза Дениса визнана престижними українськими та міжнародними рейтингами: