Обрано нових очільників комітетів АПУ на 2018 — 2019 рр.

2017-12-19

КИЇВ — 19 грудня 2017 року. На засіданні Правління Асоціації правників України затверджено нових голів комітетів, обраних за результатами рейтингового голосування.

Впродовж листопада — грудня 2017 року в Асоціації правників України (АПУ) проходили чергові вибори очільників комітетів.

Будь-який член відповідного комітету мав право взяти участь у рейтинговому голосуванні та віддати свій голос за гідного, на його думку, кандидата.

Згідно з результатами голосування обрано голів до 23 структурних підрозділів АПУ, які здійснюватимуть керівництво роботою комітетів протягом 2018 — 2019 рр. Особовий склад очільників комітетів оновлено на 61%.

Кандидатури голів комітетів затверджено на засіданні Правління АПУ, що відбулось 19.12.2017 року.

Новообрані голови комітетів АПУ

Назва Комітету

Голова Комітету

1

Комітет з аграрного права

Касинюк Іван Васильович, партнер AGA Partners Law Firm, адвокат

2

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Назарова Ірина Володимирівна, керуючий партнер ЮФ ENGARDE

3

Комітет з банківського, фінансового та страхового права

Нікіфоров Андрій Сергійович, радник, голова банківської та фінансової практики київського офісу МЮФ Kinstellar

4

Комітет з інтелектуальної власності

Мамуня Олександр Сергійович, партнер, керівник практики вирішення спорів та інтелектуальної власності ЮФ AEQUO

5

Комітет з конкуренційного права

Вознюк Олександр Володимирович, партнер ЮФ Asters

6

Комітет з конкурсного права

Сербін Ірина Іванівна, партнер ЮФ Ario Law Firm

7

Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Шуліма Альона Олександрівна, старший радник ТОВ «Кесарєв Консалтинг», заслужений юрист України

8

Комітет з корпоративного права та фондового ринку

Бабич Анна Валеріївна, партнер ЮФ Aequo

9

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права

Солодко Євгеній Вікторович, адвокат, старший партнер, АО «АГ «Солодко і партнери»

10

Комітет з медичного права

Слободніченко Марина Костянтинівна, партнер ТОВ «Юрімекс»

11

Комітет з міжнародного права

Сулейманова Амінат Магомедівна, керуючий партнер AGA Partners

12

Комітет з нерухомості та будівництва

Смірнов Сергій Валерійович, радник Sayenko Kharenko

13

Комітет з податкового та митного права

Лисовець Тетяна Василівна, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери»

14

Комітет з енергетики, нафти та газу

Тарасюк Тетяна Миколаївна, директор з юридичних питань ПАТ «Київобленерго»

15

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Стройко Ірина Анатоліївна, головний юрисконсульт ТРК «Студія 1+1», директор ТОВ «Молодість Дистриб'юшн»

16

Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету

Погребняк Іванна Євгенівна, директор з юридичних питань компанії AltexSoft

17

Комітет з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Сорока Катерина Олегівна, радник ЮФ «Ді Ел Ей Пайпер Україна»

18

Комітет з процесуального права

Огренчук Анна Олександрівна, к.ю.н., член Ради з питань судової реформи при Президентові України, керуючий партнер ЮГ LCF

19

Комітет зі спортивного права

Запісоцький Юрій Григорович, генеральний секретар Федерації футболу України

20

Комітет з транспортного права

Бондар Олег Володимирович, керуючий партнер ECOVIS Бондар та Бондар

21

Комітет з трудового права

Сільченко Сергій Олександрович, партнер, керівник практики трудового та податкового права ЮФ ILF

22

Комітет з фармацевтичного права

Головкова Ірина Вікторівна, директор юридичного департаменту в Україні та СНД, уповноважена особа з питань запобігання корупції ТОВ «Фарма Старт» групи компаній «Асіно АГ» (Швейцарія)

23

Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права

Мороз Ірина Василівна, партнер AGA Partners, адвокат

Вітаємо кандидатів із завершенням виборчих змагань, а членів комітетів — з обранням нових лідерів. Бажаємо колегам успіхів та здобутків у подальшому розвитку роботи комітетів.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ