Велике оновлення — представляємо новообране керівництво комітетів АПУ

2016-01-21

КИЇВ — 21 січня 2016 року. Представляємо нове керівництво комітетів — ключових галузевих підрозділів Асоціації правників України.

Протягом грудня 2015 — січня 2016 року в Асоціації правників України (АПУ) проходили чергові вибори очільників комітетів АПУ — галузевих підрозділів, у межах яких проходять обговорення та напрацьовуються пропозиції з удосконалення законодавства.

Загалом було обрано очільників у 22-х комітетах АПУ. Це провідні фахівці у відповідних галузях, яким колеги довірили управління та організацію роботи структурних підрозділів.

Кандидатури всіх очільників комітетів були затверджені на засіданні Правління АПУ 21 січня 2016 року.

Новообрані голови та заступники комітетів АПУ

Комітет

Голова

Заступник (и)

Комітет з аграрного права

Ігор Мельник, керуючий партнер, адвокат, АК IMG Partners

Віталій Янкович, старший юрист ALEXANDROV&PARTNERS

Вікторія Варєнікова, адвокат, юрист ТОВ «Правнича фірма «Софія»

Комітет з альтернативних вирішень спорів

Ірина Назарова, керуючий партнер ЮФ ENGARDE

Олександр Волков, юрист ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

Комітет з банківського, фінансового та страхового права

Юлія Кирпа, партнер ЮФ AEQUO

Ігор Григор, заступник голови правління — директор юридичного департаменту ПУАТ «Фідобанк»

Ростислав Матяш, віце-президент, директор з юридичних питань ПАТ «Альфа-Банк»

Комітет з питань енергетики, нафти та газу

Тетяна Тарасюк, директор
з юридичних питань ПАТ «Київобленерго»

Олександр Буртовий, партнер ЮФ «Антіка»

Олег Поліщук, керівник юридичної служби державного підприємства «Енергоринок»

Комітет з інтелектуальної власності

Катерина Олійник, старший юрист, керівник практики інтелектуальної власності ЮФ Arzinger

Тарас Кислий, радник, керівник практики інтелектуальної власності/технологій, медіа та телекомунікацій ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

 

Комітет з конкуренційного права

Ігор Свечкар, партнер ЮФ «Астерс»

Максим Назаренко, радник Sayenko Kharenko

Комітет з конкурсного права

Ірина Сербін, партнер ЮФ «Аріо Кепітал Груп»

 

Комітет з конституційного права, адміністратив-
ного права та прав людини

Альона Шуліма, старший радник ТОВ «Кесарєв Консалтинг»

Вадим Галайчук, директор ТОВ «АК «Моор і партнери»

Комітет з корпоративного права та фондового ринку

Анна Бабич, партнер ЮФ Aequo

 

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права

Євгеній Солодко, адвокат, старший партнер, АО «АГ «Солодко і партнери»

Тарас Безпалий, керуючий партнер АО «Безпалий та Партнери»

Денис Овчаров, партнер практики правової безпеки бізнесу АО Juscutum

Комітет з медичного права

Олена Беденко-Зваридчук, директор ЮК «МедАдвокат»

Світлана Малиновська, старший юрист АО Arzinger

Марина Слободніченко, партнер ЮК Jurimex

Комітет з міжнародного права

Юрій Кушнір, керуючий партнер ЮФ «Кушнір, Яким’як та партнери»

Віталій Власюк, радник ЮФ «єПраво», аспірант кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка

Олександр Євсютін, директор АКБ «ЄМП», експерт ГР при МЗС України

Комітет з нерухомості та будівництва

Станіслав Герасименко, приватна практика, юрист

Олександр Лук’яненко, адвокат, партнер ЮФ VB Partners

 

Комітет з податкового та митного права

Владислав Соколовський, керуючий партнер АК «Соколовський і Партнери»

Андрій Гаврилюк, керівник відділу податкового права юридичного департаменту ЗАТ «Фоззі Рітейл»

Наталія Дубина, керівник податкового департаменту АО AVER LEX

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Ірина Стройко, головний юрисконсульт ТРК «Студія 1+1», директор ТОВ «Молодість Дистриб’юшн»

Леся Тарновецька, адвокат, директор благодійної організації «Фонд родини Загорій», помічник-консультант народного депутата

Комітет з процесуального права

Анна Огренчук, керуючий партнер ЮФ LCF

Арсен Мілютін, старший юрист ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

Комітет зі спортивного права

Олексій Колчанов, корпоративний секретар ТОВ «Метінвест Холдинг»

Антон Сотір, керуючий партнер ЮФ GoldenGate, член Палати з вирішення спорів ФФУ

Сергій Коваль, адвокат, партнер K Partners Sport Management

Комітет з питань телекомунікації, інформаційних технологій та Інтернету

Микита Полатайко, юрист, координатор ІТ-практики в ЮФ Sayenko Kharenko

Олена Вардамацька, юрист, керівник IP/IT практики ТОВ «Вольф Тайс»

Дмитро Гадомський, партнер практики IT і медіа права АО Juscutum

Комітет з транспортного права

Артем Волков, керівник практики морського та транспортного права ЮФ «АНК»

Андрій Селютін, адвокат, керівник Південноукраїнської філії АО Arzinger

Юрій Сергєєв, керуючий партнер Юридичного бюро Сергєєвих

Комітет з трудового права

Сергій Сільченко, партнер, керівник напряму трудових і податкових спорів у судовій практиці ЮФ ILF

 

Комітет з фармацевтичного права

Ілля Костін, партнер ЮК «Правовий Альянс»

Ірина Головкова, директор юридичного департаменту в Україні, уповноважена особа з питань запобігання корупції ТОВ «Фарма Старт» | Acino Group

Комітет з цивільного права, сімейного та спадкового права

Роман Титикало, адвокат, керівник АБ «Титикало та партнери», депутат Київської обласної ради

Владислав Кисіль,партнер ЮК «КПД Консалтинг»

Ірина Мороз, адвокат, партнер AGA Partners Law 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ