Провідні фахівці визначатимуть діяльність комітетів АПУ: результати виборів

2013-10-15

КИЇВ - 15 жовтня 2013 року. З 6 вересня 2013 року по 14 жовтня 2013 тривали виборчі перегони з метою обрання складу Рад Комітетів. Члени Асоціації правників України не залишились осторонь і активно залучились до цього процесу. Отже, маємо честь познайомити Вас з новообраними складами Рад Комітетів:

 

Рада Комітету з конкуренційного права:

  1. Алексєєнко Олександр, МЮФ «Інтегрітес», партнер
  2. Вознюк Олександр, ЮФ «Астерс», радник
  3. Лук’яненко Олександр, ТОВ «ЮК «Ващенко, Бугай та партнери», радник
  4. Кондратьєва Оксана, ЮФ «Пахаренко і партнери», начальник відділу з конкурентного права та реклами
  5. Кот Олексій, ЮФ «Антіка», керуючий партнер
  6. Пташник Вікторія, заступник голови Комітету з конкуренційного права, Droit Law Firm, керуючий партнер
  7. Саєнко Володимир, ЮФ «Саєнко Харенко», партнер
  8. Свечкар Ігор, голова Комітету з конкуренційного права, ЮФ «Астерс», партнер
  9. Тараник Дмитро, ЮФ «Саєнко Харенко», радник
  10. Якушин Юрій, ЮК «Legal Consultancy», керуючий партнер

 

Рада Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права:

  1. Батюсь Тетяна, Адвокатська компанія «АО «Юридичні традиції», адвокат
  2. Безпалий Тарас, Юридична фірма Vox Legum, старший юрист
  3. Вдовичен Олег, АО «Столичний адвокат», керуючий партнер
  4. Гребенюк Сергій, заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», радник
  5. Грушовець Євген, приватна практика, адвокат
  6. Гула Сергій, ТОВ «БЦА «Групо», юрисконсульт
  7. Калінська Ірина, ТОВ «Бюро примирення Ірини Калінської», керуючий партнер
  8. Кишенько Сергій, АО «АГ «Солодко і партнери», адвокат
  9. Пліса Наталя, приватна практика, адвокат
  10. Рибачковський Костянтин, АО «Столичний адвокат», керуючий партнер
  11. Сердюк Віталій, заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права АО AVER LEX, партнер
  12. Солодко Євген, голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, АО «АГ «Солодко та Партнери», старший партнер
  13. Ткаченко Володимир, ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», юрист
  14. Циганков Андрій, приватна практика, адвокат

 

Рада Комітету з медичного права:

  1. Беденко-Зваридчук Олена, голова Комітету з медичного права, «ЮК «МедАдвокат», директор
  2. Бондарєв Тімур, АО «Арцінгер», керуючий партнер
  3. Малиновська Світлана, заступник голови Комітету з медичного права, АО «Арцінгер», старший юрист

 

Рада Комітету з процесуального права:

  1. Балабан Ігор, ТОВ «ЮК «Юрінком», директор
  2. Гаврилюк Андрій, ЗАТ «Фоззі Рітейл», юрисконсульт
  3. Гвоздецька (Гончар) Ірина, ПрАТ «Юридична практика», оглядач, в.о. редактора
  4. Ігнатенко Тетяна, Правова група «Павленко і Побережнюк», радник
  5. Кузнецов Андрій, «Антіка», партнер
  6. Лукаш Тарас, заступник голови Комітету з процесуального права, ЮФ «Салком», партнер, директор департаменту
  7. Муравйов Олексій, Вищий адміністративний суд України, суддя
  8. Павленко Володимир, ЮФ «Спенсер і Кауфанн», старший юрист
  9. Павленко Олександра, ТОВ «Правова група «Павленко і Побережнюк», партнер
  10. Петренко Юрій, «Спенсер і Кауфманн», партнер
  11. Просянюк Ольга, голова Комітету з процесуального права, АО AVER LEX, керуючий партнер
  12. Скляренко Олександр, АО «АК «Скляренко та партнери», керуючий партнер
  13. Стельмащук Андрій, АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», партнер

 

Рада Комітету зі спортивного права:

  1. Колчанов Олексій, ТОВ «Метінвест Холдинг», корпоративний секретар Групи Метінвест
  2. Шульга Андрій, ТОВ «Міжнародна юридична група «Арбітрейд», партнер
  3. Яценко Олексій, ЮФ «Губенко та партнери», партнер

 

Рада Комітету з транспортного права:

  1. Волков Артем, голова Комітету з транспортного права, ЮФ «АНК», старший юрист
  2. Ратушняк Володимир, ЮФ «Альянс Ратушняк і Партнери», директор
  3. Скоробогатов Артем, ТОВ "Міжнародна юридична служба «Interlegal», асоційований партнер

 

Рада Комітету з трудового права:

  1. Войнаровська Оксана, АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», партнер
  2. Краснов Єгор, Національний університет «Одеська юридична академія», доцент кафедри трудового права та соціального забезпечення
  3. Сільченко Сергій, ЮФ ILF, партнер
  4. Хєда Світлана, ЮФ «Саєнко Харенко», радник
  5. Ходаковський Павло, АО «Арцінгер», партнер
  6. Шевчук Олексій, голова Комітету з трудового права, ТОВ «Юридичне агентство «Шевчук та Партнери», директор

 

Рада Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права:

  1. Авраменко Діана, приватна практика, адвокат
  2. Анцут Еліна, ЮФ «Москаленко і партнери», старший юрист
  3. Виноградова Олена, Державне агенство з питань науки, інновацій та інформатизації України, головний спеціаліст відділу підвідомчих організацій та розвитку інноваційної інфраструктури департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій
  4. Габрик Ольга, ТОВ «Контакт-Інвест», старший юрисконсульт
  5. Кисіль Владислав, ТОВ «Екторнет Менеджмент Україна», юрисконсульт
  6. Костянчук Сергій, ЮФ «Шабалін і Костянчук», директор
  7. Оніщенко Олександр, АК «Правочин», керуючий партнер
  8. Піта Юрій, ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери», керуючий партнер
  9. Титикало Роман, голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права, АК «Правочин», науковий радник
  10. Шевердін Максим, Національний університет «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», доцент

 

Бажаємо новообраним Радам Комітетів наснаги та успіху у своїй діяльності!

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ