До лав АПУ приєднались 96 нових членів, 54 кандидати та 3 учасники

Члени

  1. Аверіна Валерія Євгенівна - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Амірасланов Роман Таджирович - Приватна практика, юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  3. Андрушко Катерина Володимирівна - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Барташевич Артем Сергійович - ТОВ "Алакор Сіті", заступник директора з правових питань, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Бережна Світлана Владиславівна - ТОВ "Інтегрітес", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Білошицький Кирило Леонидович - Адвокатська колегія "Статус", партнер, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  7. Варварюк Ніка Володимирівна - ТОВ "Байтен Буркхардт Україна", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Василевський Максим Сергійович - ЮК "Право-Сфера", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Виговський Микола Юрійович - МЮК "Александров та партнери", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Вознюк Олександр Володимирович - ЮФ "Астерс", радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Войнаровська Ірина Олегівна - ТОВ "ЮФ "Еквітас Компані", керівник відділу реєстрації та ліквідації СПД, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  12. Галченко Олексій Олександрович - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Ганзієнко Дарія Сергіївна - ТОВ "Інтегрітес", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  14. Гвоздь Валентина Вікторівна - ЮФ "Саєнко Харенко", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Глухенька Ярослава Вікторівна - "Інтегрітес", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  16. Гнатчук Олександр Валерійович - ТОВ "Аудиторська група "Гарантія-Аудит", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Гончарук Олексій Валерійович - ТОВ "ЮФ "Констрактів Лойерз", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Гореліков Максим Миколайович - ПП "Правовий центр-Гарант", директор, адвокат, м. Кривий Ріг, Дніпропетровське відділення;
  19. Греца Ярослав Васильович - Ужгородський національний університет, доцент, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  20. Грібов Костянтин Олександрович - ЮФ "Саєнко Харенко", радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Данилов Євген Олександрович - ТОВ "Емерджекс Аутсорсінг", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  22. Дацюк Алла Василівна - Адвокатська колегія "Статус", директор департаменту правового регулювання, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  23. Добринська Вікторія Валеріївна - ТОВ "Байтен Буркхардт Україна", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Дудка Вікторія Сергіївна - ТОВ "Ресторація номер один", юрисконсульт, м. Харків, Харківське відділення;
  25. Дущак Дмитро Григорович - Солом'янський районний суд м. Києва, помічник судді, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Дячук Вадим Вікторович - ЮФ "Саєнко Харенко", радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Дячук Ірина Борисівна - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  28. Єременко Павло Євгенович - Приватна практика, адвокат, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  29. Жабський Владислав Ігорович - ЮФ "Саєнко Харенко", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Жарик Борис Миколайович - АО "АФ "Александров та партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  31. Жуков Максим Олександрович - ТОВ "Аудиторська група "Гарантія-Аудит", провідний юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Загіров Олександр Миколайович - Головне управління СБ України в АР Крим, старший слідчий другого відділення слідчого відділу ГУ СБУ в АР Крим, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  33. Зінченко Соломія Володимирівна - ТОВ "Декеп", начальник відділу по роботі з держорганами, м. Львів, Львівське відділення;
  34. Іванова Любов Сергіївна - ТОВ "ЮК "Правовий Альянс", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  35. Івануса Дмитро Богданович - ЮФ "Саєнко Харенко", радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Казанцева Альона Олександрівна - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  37. Кирилюк Олена Валеріївна - ЮК "КПД Консалтинг", директор судового департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  38. Киценко Денис Максимович - МЮФ "Інтегрітес", керівник відділу судового юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  39. Ковальчук Катерина Вікторівна - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  40. Ковба Олег Васильович - ТОВ "Емерджекс Аутсорсінг", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  41. Колесніченко Богдан Володимирович - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт по роботі з нерухомістю, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  42. Колток Олексій Іванович - ПАТ "Універсал Банк", начальник відділу судового захисту інтересів банку, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  43. Корчук Ірина Іванівна - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Костенюк Наталія Михайлівна - ТОВ "Компанія "Легат", начальник юридичного відділу, м. Іллічівськ, Одеське відділення;
  45. Крушинський Олександр Валерійович - ПАТ "Укртелеком", начальник служби правового забезпечення, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  46. Кубко Андрій Євгенович - ЮФ "Салком", партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  47. Кудряшов Вадим Володимирович - ДП "Центр вивчення проблем заповідної справи", юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  48. Кузюк Роман Іванович - ПАТ "ПУМБ", начальник відділу корпоративного управління, начальник відділу корпоративного управління, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  49. Куліш Наталія Миколаївна - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  50. Ліщенюк Аліна Анатоліївна - ТОВ "Бюро корпоративного права", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  51. Марочинський Андрій Вікторович - Приватна практика, юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  52. Медвєдев Михайло Володимирович - Адвокатська колегія "Статус", юрисконсульт, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  53. Мельник Володимир Олександрович - Адвокатська колегія "Статус", юрисконсульт, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  54. Мельник Павло Петрович - ТОВ "ЮК компанія Павла Мельника", генеральний директор, м. Мукачево, Закарпатське відділення;
  55. Мишакова Юлія Анатоліївна - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт відділу податкового, банківського і фінансового права, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  56. Надьожний Віталій Герасимович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  57. Наконечний Віталій Леонідович - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  58. Ніжинська Тамара Василівна – Пенсіонер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  59. Ониськів Марта Вікторівна - ТОВ "Контрактно-дослідницька організація "Іннофарм-Україна", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  60. Онуфрієнко Наталія Миколаївна - ТОВ "Інвестиційний керуючий", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  61. Остюченко Антон Анатолійович - СПД Остюченко, юрисконсульт, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  62. Панфілов Василь Дмитрович - Приватна практика, адвокат, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  63. Походзяєва Олена Євгенівна - АТ "УкрСибббанк", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  64. Прокопчук Софія Володимирівна - Державна реєстраційна служба України, провідний спеціаліст, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  65. Прядко Тетяна Михайлівна - Приватна практика, юрист, м. Генічеськ, Херсонське відділення;
  66. Пучков Андрій Олександрович - ПАТ "Кримгаз", юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  67. Пшечук Ярослав Володимирович - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  68. Ревенко-Котовська Надія Григорівна - Апеляційний суд АР Крим, помічник судді, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  69. Руденко Марія Андріївна - Вінницький міський суд, секретар судових засідань, м. Вінниця, Вінницьке відділення;
  70. Рют Анастасія Ігорівна - ТОВ "Ай Пі Сек'юрітіз", фахівець з депозитарної діяльності, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  71. Савченко Сергій Вільямсович - Фізична особа – підприємець, діяльність у сфері права, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  72. Салівон Дмитрій Олександрович - ПАТ "Домобудівний комбінат №4", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  73. Самозван Марина Олексіївна - Кримський республіканський позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості", юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  74. Семко Світлана Олегівна - ЮК "Вілеон", партнер, м. Харків, Харківське відділення;
  75. Слободянюк Олег Олександрович - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  76. Смоляков Артем Сергійович - ФОП Смоляков А. С., юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  77. Сокопова Тетяна Юріївна - ТОВ "КУА "Реді-Інвест", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  78. Степановський Олексій Євгенович - АТ "Фоззі Рітейл", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  79. Сотір Антон Русланович - МЮФ "Інтегрітес", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  80. Суржин Володимир Вікторович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  81. Татамир Юрій Ігорович - ПАТ "Кредобанк", юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  82. Титаренко Іван Геннадійович - ТОВ "Фінансова установа "ЄФКР", директор юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  83. Ткаченко Ярослав Юрійович - Залізничний районний суд м. Сімферополя, помічник судді, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  84. Третьякова Людмила Георгіївна - Красноперекопський РЕМ ПАТ "ДТЕК Крименерго", юрисконсульт, м. Красноперекопськ, відділення в АРК;
  85. Холодило Петро Васильович - Дочірнє підприємство "Сангрант Плюс", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  86. Худолій Микола Олегович - Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди, аспірант, м. Харків, Харківське відділення;
  87. Цуркан Костянтин Анатолійович - АО "АК "Віс Легіс", адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  88. Чобан Богдана Богданівна - ТОВ "Емерджекс Аутсорсинг", керівник юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  89. Чертолясов Андрій Сергійович - АО "Центральна юридична консультація", адвокат, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  90. Чертолясова Олександра Геннадіївна - АО "Центральна юридична консультація", адвокат, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  91. Шиганський Віталій Володимирович - ТОВ "ЮК "Шиганський і партнери", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  92. Шерстяних Олеся Олександрівна - Прокуратура центрального району м. Сімферополя, прокурор, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  93. Шкорка Тарас Васильович - Споживчо-садоводницький кооператив "Муравей", виконавчий директор, смт. Новофедорівка, відділення в АРК;
  94. Шпенюк Ірина Ярославівна - Приватна практика,  юрист, м. Армянськ, відділення в АРК;
  95. Юсупова Світлана Володимирівна - Приватна практика, юрист, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  96. Ярмола Артем Юрійович - АТ "Фоззі Рітейл", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;

Кандидати

  1. Бабич Яна Сергіївна - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Бакала Артур Анатолійович - Національний університет "Одеська національна академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  3. Береза Юрій Віталійович - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Кам’янка, Черкаське відділення;
  4. Бобик Ірина Ігорівна - Львівський національний університет ім. І. Франка, 4 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  5. Богданова Яна Олександрівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  6. Бойчук Микола Георгійович - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Бражник Анна Олегівна - Черкаський факультет Національного університету "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Золотоноша, Черкаське відділення;
  8. Веліляєва Діляра Шамсіївна - Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 4 курс, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  9. Величко Анастасія Борисівна - Академія адвокатури України, 1 курс, АТ "Фоззі Рітейл", помічник керівника, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Вергелес Інга Миколаївна - Національний університет державної податкової служби України, 1 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  11. Гришин-Грищук Роман Богданович - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  12. Данилюк Дмитро Олександрович - Хмельницький університет управління та права, 2 курс, м. Хмельницький, Хмельницьке відділення;
  13. Домусчі Ганна Степанівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  14. Дорощук Дар'я Олександрівна - Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Жебель Анастасія Сергіївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  16. Зеров Костянтин Олександрович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 1 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Зінченко Світлана Миколаївна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  18. Іванець Олександр Петрович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  19. Івахненко Владислав Олександрович - Національний університет державної податкової служби України, 1 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  20. Ігнатьєва Тетяна Олегівна - Кримський економічний інститут київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 4 курс, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  21. Каіров Еміль Аблялімович - Кримський юридичний інститут Національного університету "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  22. Касаткіна Оксана Олексіївна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  23. Каюк Роман Григорович - Національний університет державної податкової служби України, 1 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  24. Кіпран Юлія Олегівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  25. Коваль Катерина Олександрівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Колбасюк Ірина Сергіївна - Національний університет Острозька академія, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  27. Кочірко Тетяна Ігорівна - Національний університет "Львівська політехніка", 3 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  28. Кучер Олександр Ярославович - Національний університет державної податкової служби України, 1 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  29. Ларіонов Микита Олегович - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Лимар Ольга Сергіївна - Національний університет державної податкової служби України, 1 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  31. Макаренко Євгенія Володимирівна - Інститут державного управління, 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Макіян Дмитро Григорович - Київський університет права Національної академії наук України, 1 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  33. Мензул Вікторія Володимирівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  34. Ночвіна Альона Дмитрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  35. Орлов Олександр Вікторович - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  36. Осєтров Владислав Олегович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  37. Потапов Володимир Олександрович - Кримський юридичний інститут Національного університету "Юридичної академії України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  38. Парій Микита Олексійович - Національний Університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  39. Підсадюк Олександра Іванівна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  40. Полежака Інна Василівна - Черкаський факультет Національного університету "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  41. Прудкус Дар'я Олегівна - Черкаський факультет Національного університету "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  42. Роздорожна Світлана Володимирівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  43. Ремінська Юлія Юріївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Семенко Юлія Миколаївна - Київський національний торговельно-економічний університет, 2 курс, АТ "Фоззі Рітейл", помічник директора юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  45. Серебро Михайло Володимирович - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  46. Симоненко Злата Віталіївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 1 курс, АО "Солодко та партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  47. Скотникова Дарія Олександрівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  48. Стасишин Роман Миронович - Львівський державний університет внутрішніх справ, 4 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  49. Султанов Назар Анатолійович - Черкаський факультет Національного університету "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  50. Ткачук Ганна Валеріївна - Національний університет "Острозька академія", 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  51. Філіпішин Роман Валентинович - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  52. Чарторийський Костянтин Сергійович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  53. Якименко Ганна Валеріївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  54. Яковенко Олександр Володимирович - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;

Учасники

  1. Кудряшова Діана Рахімянівна - НВК "Школа-ліцей" №3, вчитель психології, м. Сімферополь, відділення в АРК;
  2. Ситнткова Юлія Анатоліївна - ТОВ "Міжнародний автомобільний холдинг "Атлант-М", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Хуцураулі Майа Зурабівна - АО "АГ "Солодко і партнери", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ