Talent Party

Talent Party

Саме так! Ми впевнені, що Асоціація правників України – скарбниця не лише фахівців та професіоналів найвищого ґатунку, але й людей неймовірно талановитих, сміливих, активних та веселих!

Ми запрошуємо Вас подарувати колегам та друзям задоволення від Вашого таланту, показати свої приховані (чи давно відомі) здібності у святковій та невимушеній атмосфері, а також феєрично та незабутньо розважитись на вечірці, присвяченій 15-річчю Асоціації правників України.

Наші зірки:

Наталія Соломахіна

Керівник юридичного департаменту інвестиційної компанії

Digital Future

Дар’я Сидорчук

Координатор регіональних відділень та секцій

Асоціації правників України

Валентин Загарія

Старший партнер Spenser & Kauffmann

Президент Асоціації правників України (2011-2013р.р.)

Орест Цимерман

Юрист МЮФ Integrites

Окрім Талант-шоу, на Вас чекають затишна та демократична атмосфера АртПричалу, вишукані страви і напої, зустрічі з колегами, друзями та тими, з ким Ви давно мріяли познайомитися ближче, запальні танці та багато сюрпризів! А енергічний та харизматичний ведучий – Юрій Шивала, ведучий телепрограми "Доброго ранку, Львове" – не дозволить відчути себе чужим на цьому святі талантів та успіху.

Будемо раді бачити Вас 1 грудня 2017 року о 19:00 у м. Києві на АртПричалі (вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2).

УВАГА! Попередня реєстрація обов'язкова!

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: events@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Краснова.

Цимерман