Кандидат в члени Правління АПУ
Хорунжий Юліан Андрійович
Старший партнер АО «Юридична фірма «Аріо»
БІОГРАФІЯ
Народився 3 січня 1980 року у м. Львів. В 1997 року закінчив гімназію “Євшан” (м. Львів) з відзнакою.
ОСВІТА
1997-2002 - Спеціаліст права, диплом з відзнакою. Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).
ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД
1997 - 2007 - працював на різних посадах в органах Служби безпеки України.
2007 - 2008 - ДержНДІ Спецзв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. Начальник підрозділу нормативно-правового забезпечення.
2008 - 2010 - Директор Державного департаменту з питань банкрутства.
2010 - Заступник директора Департаменту проблемної заборгованості юридичних осіб АТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ».
2010 - 2011 - Приватна юридична практика.
2011 – 2013 - Заступник начальника управління Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України.
2013 – 2015 - Партнер юридичної компанії ТОВ “Аріо Кепітал Груп”, радник Генерального директора ТБ “Електронні торги України”.
2015 - Старший партнер Адвокатського об’єднання “Юридична фірма “Аріо”.
ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:
ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ:
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА
Я приєднався до Асоціації правників України у 2013 році, в 2015 році мене було обрано членом правління Асоціації. Ці 2 роки в правовому житті держави охарактеризувались масштабними змінами, що безумовно вплинули на пріоритети діяльності АПУ. Слід зазначити, що в цілому, правнича спільнота гідно пройшла цей шлях та справилась з викликами, які перед нею стояли.
Однак, не дивлячись на те, що за цей період прийнято значну кількість законодавчих актів щодо реформування різних сфер життя держави, до яких була дотична АПУ та її члени, перед правничою спільнотою стоять глобальні виклики щодо впровадження цих реформ у життя.
Так, в цьому напрямку, визначальними, на мій погляд, в майбутньому періоді є судова реформа (в частині як формування нових судових органів, так і в частині процесуального законодавства), реформа системи виконання судових рішень, реформа корпоративного законодавства та вирішення неплатоспроможності (банкрутство, банкрутство фізичних осіб, фінансова реструктуризація, тощо). Асоціація повинна прикласти максимум зусиль для належного впровадження цих реформ, не допустити спотворення ідей, які були першопричинами розробки відповідних законопроектів та забезпечити виконання освітньої функції задля доведення новел до всіх зацікавлених осіб.
Крім цього, враховуючи постійне зростання як безпосередньо АПУ, так і його впливу на публічно-правові відносини у державі, Асоціація, з метою вироблення та активного відстоювання єдиної позиції з питань, які зачіпають значну частину правничої спільноти, повинна поглибити комунікацію між різними органами АПУ, у тому числі й шляхом використання сучасних комунікаційних платформ і технологій. Забезпечення такої єдності позицій однозначно матиме наслідком посилення впливу та лобістських (в позитивному значені цього слова) можливостей Асоціації.
Також, реалії? сьогодення поставили перед Асоціацією більш складні завдання — не просто представництво інтересів правничої спільноти, а, в першу чергу, її ефективний захист, у зв’язку з чим Асоціація й надалі повинна займати чітку та однозначну позицію щодо недопущення неправомірних посягань на представників професії, забезпечити здійснення ефективного впливу на відповідні органи державної влади щодо закріплення засад функціонування професії. У зв’язку з чим одним з визначальних напрямків діяльності має бути максимально ефективне забезпечення процесу реформування адвокатури.
Крім цього, важливим є посилення співпраці, в першу чергу, з іншими українськими громадськими організаціями в суміжних сферах, які мають тотожні АПУ цілі, принципи та методи діяльності. Забезпечення такої ефективної співпраці забезпечить більш ефективні механізми лобіювання відповідних цілей та рішень Асоціації.
Враховуючи викладене, бачу результатами діяльності - впровадження під егідою Асоціації правників України вищенаведених напрямків діяльності.